Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem süketült meg a babám?

Ugye nem süketült meg a babám?

Figyelt kérdés
Már írtam ide pár hete,h menjek- e komolyzenei koncertre szerintetek. Mindenki azt mondta h nyugodtan. Hát elmentem és iszonyú hangos volt! A sportarénában volt,a legmesszebb lévő sorban ültem, mégis az első szám után sírva rohantam ki. Azt hittem megsüketülök. A párom szerint én vagyok a hülye,mert 20ezer ember ült ott, és ők bírták. Nem tudom hány kismama volt,egyet láttam a mosdóban szóval egy biztosan. De azóta aggódom,hogy a babámnak nem lett baja a hangos zenétől
2016. máj. 11. 23:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Túlaggódod,teljesen felesleges ilyen hisztit csapni e miatt.Persze tudom,hogy a hormonok is közrejátszanak,de próbáld meg magadat nyugtatni,mert csak rosszabb lesz.

Egyébként nem,nem süketülhet meg a gyerek,akkor se fog megsüketülni,amikor tiniként a rokkoncerteken fog ugrálni a haverokkal az első sorban vagy amikor a fülhallgatóval bömbölteti a zenét a buszon..

2016. máj. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
MR re kellett mennem 16 hetes terhesen. Ha az nem ártott neki (márpedig nem mert 3 éves makk egészséges) akkor neked sem ártott a koncert. A sírással és stresszel többet ártasz most.
2016. máj. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%
Párod egy farok, azért, mert a többi ember már tönkrebszta a hallását a sok koncerttel meg otthoni zeneüvöltetéssel, attól a tiéd még lehet normális. A babának nem fog ártani, ne aggódj :) ő ezt kb. úgy hallja, ahogy te hallasz bármit is, amikor víz alá dugod a fejedet.
2016. máj. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%

Egyreszt en megbannam, hogy ilyen ferfival vallaltam gyereket. Majd a szules utan jol kirohog, hogy mas bezzeg tud rendesen jarni.


Masreszt ha szerinted a hangos zenetol meg lehet suketulni, akkor az is azert eleg durva.

2016. máj. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

Gondolom,már nem az első ilyen kis "a hormonjaim szórakoznak velem" kirohanásod,azért kaptad ezt a pasidtól.

Egyébként pedig tanulj meg viselkedni,mert ez a hisztis-drámázás senkinek nem jó!

A gyereknek semmi baja,mint ahogy annak a 20 ezer embernek sincs baja,aki ott volt. Ha egyedül te rinyáltál,akkor elgondolkodnék,hogy velem van gond!

2016. máj. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem lesz baja babádnak,ha megszületik a hallsáa tökéletes lesz
2016. máj. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 VeDi84 ***** válasza:
100%

Szia!

Én a legjobb barátnőmmel egy Irigymirigy koncertet buliztunk végig. Az sem volt túl halk. Ő akkor már 7 hónapos terhes volt. Makk egészséges a kisfia, aki már 3 éves.

2016. máj. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Sírva kirohantál? Ennyire gyenge hisztis p.csa hogy lehet valaki? Max sétálj ki és mondd, h bocsi ezt nem tartom jónak. Igaza van a párodnak. Sajnálom őt!
2016. máj. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A baba mellől is sírva fogsz kirohanni, amikor teli tüdőből ordít? Gyerekes vagy.
2016. máj. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Babasírást ne hasonlítsunk már koncerthez.

Amúgy lehet én vagyok a hülye de tnap óta még mindig úgy be van dugulva a fülem mint repülő után.

2016. máj. 12. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!