Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 napja keveset mozog a...

2 napja keveset mozog a babám? Aggódok.

Figyelt kérdés

Lehet hogy csak a front miatt? Meghallgattam a szívhang hallgatóval ma és tegnap is többször is, olyankor megmozdul, de amúgy alig mozog. És általában nagyon aktív, és nagyon erőseket rúg, de ma és tegnap csak ilyen kis, gyenge mozgások voltak. Ez normális? A front miatt van?

24hkm


2016. ápr. 28. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy a front miatt, tegnap délután óta az én picikém sem akar nagyon mocorogni. Ha a szívhangját hallod akkor szerintem nincs gond. 26 hkm
2016. ápr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jó, hogy van szívhang hallgatód, szerintem az egyik legjobb találmány. Amíg hallod a kicsi szívverését, addig nincs baj. A lustizás meg emberi dolog, az én legkisebbem volt, hogy egy egész napot átaludt. Gondolhatod a pánikomat. :)
2016. ápr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Bàrmitől lehet(front, ideges vagy, Figyeld tovàbb.(mozgàsserkentésre: kis csoki/cola/kv persze csak módjàval,ha ezek utàn 30 percen belül nem produkàl aktìvabb mozgàst akkor mindenképpen nézesd meg,hogy minden rendben van e) Az nem baj ha kevesebbet mozog. Az viszont igen,ha nem mozog.


De mint mindig az a legjobb megoldàs ha elmész dokihoz és megnézeted,abból még baj nem volt,de az ellenkezőjéből igen.

2016. ápr. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem tegnap nem akart mocorogni, de ma meg egyfolytában erőteljesen rugdos...pedig még csak 19 hetes...de tegnap én is aggódtam, hogy mizu, erre ma bepótolja a tegnapit is!!! :)
2016. ápr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az enyém pont ebben a 2 napban pörög :)

18hkm

2016. ápr. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most mozgott kb 10 percet nemrég. Ha holnap is ilyen lesz, lehet bemegyek a kórházba. Csak az a baj hogy amikor 16. héten vérzéssel mentem be, akkor is alig akartak megvizsgálni, meg azt kérdezték hogy minek mentem be. Nagyon bunkók voltak :/
2016. ápr. 28. 15:03
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha mist erezted akkor munek akarsz bemenni? Felesleges :)

Jol van a babad,foleg ha meg hallod is?! :)

Nekem sem mindig aktiv,pedig amugy nagyon az.

Szinplan csak alszik vagy lustizik,el van o idabent hidd el :)

2016. ápr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es vagyok,bocsi a hibakert,telon vagyok :)
2016. ápr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nyugi, ez tök természetes. Barátnőm védőnő, rengeteget beszéltem vele erről is, ha naponta érzed az már jo és elég. Nem minden nap karate bajnokok és ez így van rendjén.

Ne menj be a korházba ha érezted h mozog ill ha hallod a szívhangot, mert emiatt lehetnek elutasítoak benn. Mert ok is tudják h ez igy megy a babáknál. Tudom paramami vagy, de ne aggodj, jól van a babád. :)

2016. ápr. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!