Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudok valamit csinálni, hogy...

Tudok valamit csinálni, hogy ne fájjon ennyire?

Figyelt kérdés
30hetes terhes vagyok,de a térdeim iszonyatosan fàjnak. Annyira,hogy még aludni se tudok tõle. Kenegetem lóbalzsammal,de nem sokat segít. Valami ötlet,hogy mit tudnék csinàlni?
2016. máj. 12. 09:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Szedjél kollagént, jó az ízületeknek, és a bőrödnek is jót fog tenni, hogy rugalmasabb maradjon.

Nem ilyen céllal, de egy időben rendszeresen ittam almaecetet reggelente. Egy idő után észrevettem, hogy jobb állapotban vannak az ízületeim, egy hosszú gyaloglós nap után sem fáj a bokám és a térdem, pedig előtte ez rendszeres volt.

Egyik sem fog ártani a babának, nyugodtan kipróbálhatod, de ne várj azonnali eredményt.


Addig számolgasd a hátralévő napokat, nem sokára meglesz a baba, hirtelen leesik rólad egy csomó súly, és a térdeid is megkönnyebbülnek. :)

2016. máj. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon fájt (alacsony vagyok, nagy hasam volt és 14 kg-t híztam, képzelheted szegény térdeimet). A háziorvosom szerint az ilyen nem végleges terhelés miatt kialakuló ízületi fájdalommal sokat nem lehet tenni. Én borogattam. Egyébként nekem szülés után is megmaradt még 1,5 hónapig, pedig szinte azonnal visszafogytam.
2016. máj. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!