Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A ctg-én mindig nézik a...

A ctg-én mindig nézik a méhösszehúzódásokat is? Vagy csak szívhangot és magzatmozgást?

Figyelt kérdés

nekem nem mondott semmit a doki a fájésokról, lehet nem volt vagy nem nézték?

38 hetes


2010. ápr. 9. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen nézik, ez a lényege. Valószínűleg nem volt, ezért nem kommentálta a doki. De a kislányommal nekem sem volt a 38. héten, rá 3 napra szültem. :)
2010. ápr. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó oldal. Köszi a 2.-nak. :)
2010. ápr. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nagyon jó ez a link! Köszönöm
2010. ápr. 9. 10:22
 5/6 Vilcsianyuja ***** válasza:
Elvileg megkaptad a görbés papírt a vizsgálatról, és biztos figyelted, hány "tappancsot, övet" raktak rád. Ha kettőt raktak rád, és a papíron is két görbe van, akkor nézték a méhösszehúzódást és a magzati szívhangot is. A méhösszehúzódások ritkásabb, nagyobb görbéket produkálnak, úgy is mondhatnám, hogy simábbak, a baba szíve pedig nagyon keszekusza, sűrű, "cikcakkos" görbét produkál. Ha csak egy görbe van és egy "övet" kaptál, ha közben hallottad a baba szívhangját, és esetleg adtak a kezedbe egy nyomógombos kütyüt is, hogy nyomogasd, mikor mozog a babád, na akkor a baba szívverését nézték, ha ezek nem voltak, akkor a méhmozgásaidat.
2010. ápr. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nálunk nincs öv, kaptam egy "korongot" és azt kellett a hasamon tartani... az biztos, hogy a szívet és a magzatmozgást figyelte, de nem kellett nyomkodni semmit! Viszont más korongot nem raktak rám, gondolom akkor az kellene a méhösszehúzodásokhoz? ugyanez volt nekem a klinikán és a magánrendelőben is.... 36 és 37 hetesen... Ma megyek megint, lehet most már azt is nézni fogják?
2010. ápr. 9. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!