Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek akkor is terhes ha...

Lehetek akkor is terhes ha nincs semmi tünetem?

Figyelt kérdés

Mensi előtt mindig feszül fáj a mellem, kicsit görcsölget a hasam...

Most semmi. Tegnapra vártam, és ma sem érzem még jelét. A teszt korai még szerintem de azért nem hagy nyugodni a dolog. Egyébként náthád vagyok két napja lehet adtól csúszik?


2016. máj. 13. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehetsz. De bármi miatt késhet akár egy hetet is.
2016. máj. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehetsz, náthától nem késik, nem értem, miért nem tesztelsz, ha egyszer kíváncsi vagy - hiszen kérdést teszel fel, aminek a válaszaitól úgysem leszel okosabb. Ha már késik, egyáltalán nem korai a teszt!! Hajrá!
2016. máj. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1 nap az nem késés, szerintem senkinek sincs teljesen pontos menzesze. Én úgy gondolom, hogy az enyém pontos, plusz, mínusz 2-3 napos eltérések vannak, de ez teljesen normális. És menzesz előtt sem mindig teljesen egyformák a tünetek.
2016. máj. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vasárnapig várnék a teszttel.
2016. máj. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Napra pontos szokott lenni, de ugye olyan sok minden befolyásolhatja ezért is gondoltam én is hogy várok még a tesztel..

Ha holnap délig semmi akkor beszek egyet..

2016. máj. 13. 09:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi terveztük a fiunkat. Ahogy elmaradt a menzesz, csináltam tesztet, és erős pozitív lett. Tünetem nem volt semmi. Később sem. Végig tökéletesen jól voltam. Imádtam terhesnek lenni.

Amikor elfolyt a vizem, akkor is simán bevezettem volna a kórházba (50 km)...


A tünet nem kötelező velejárója a terhességnek, hanem csak lehetséges mellékhatás.


Szerintem nem korai a teszt. Ha már a menzesz elmarad, akkor a szervezet "észleli" a változást, így ki is mutatja szerintem.

2016. máj. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vegyél egy nagyobb érzékenységű tesztet, de egyébként én várnék, kb. hétfőig. Persze ha elszakadt a gumi, stb., akkor biztosan én is ideges lennék.
2016. máj. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!