Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes, ha igen...

Lehetek terhes, ha igen mennyi az esély, hogy megmarad így a baba?

Figyelt kérdés

Március 22én volt utoljára menstruációm.

Április 10én voltunk együtt párommal.

Tegnap pozitív lett a teszt. Voltam orvosnál is aki nem látott semmi biztosat.

Annyit írt, hogy egy 4mm-es petezsák szerű dolgot lát(az is szabálytalan).

A reggeli hányinger megvan, de mellette nagyon is görcsöl a hasam, a mindjárt megjön érzés. Meg nagyon is szurkálja a hasamat.

Volt már egy terhességem de akkor nem voltak ilyen tünetek.


2016. ápr. 29. 11:37
 1/3 A kérdező kommentje:
Még azt lehagytam, hogy folyamatosan nyilal a derekamból a fájdalom a hasamba, mint szülésésnél csak nem olyan erősségű
2016. ápr. 29. 11:44
 2/3 anonim ***** válasza:

Simán lehet ebből baba,de korán mentél.

A görcsök is lehetnek normálisak,nekem is voltak,elég kellemetlen,de sok magnézium meg pihenés és enyhül.

2016. ápr. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehetsz terhes, eddig semmi aggasztó nincs. A mindjárt megjön érzés az elején, a nem várt menstruáció időszakában gyakori tünet, meg a hasi görcs is, ahogy előttem is írták, szedjél Magnesiumot-Magne B6, Magnesolv, próbálj meg annyit pihenni, amennyit tudsz.

A hasi szurkálódás is egy jellegzetes terhességi tünet.


Minden terhesség más és más, az, hogy előzőleg nem volt ilyen, nem zárja ki, hogy a második terhességnél produkáld ezeket a tüneteket. Ha tegnapra lett pozitív a teszt, akkor meg nagyon korán mentél el dokihoz, az a csoda, hogy látott valamit. Két-három hét múlva többet fog látni, addig nyugodj meg, és lazíts. Könnyű mondani, tudom, de mást nem tudsz tenni.


ÉS gratulálok a picihez! :)

2016. ápr. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!