Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen lesz ket pici gyerekkel...

Milyen lesz ket pici gyerekkel? Ti hogy hangoltatok ossze oket?

Figyelt kérdés
Van egy 13hos kisfiam,ket honap mulva szuletik meg a 2.fiam.Nagyobb egy orokmozgo,eleven,minden perceben figyelunk ra,velunk alszik.Mar jol osszecsiszolodtunk harman es nagyon tartok tole milyen lesz most ket ilyen pici babaval.Kesobb tudom h jo,de ez a kritikis egy ev nem tudom hogyan oldhato meg.Nagyobb fiam eleg problemas baba volt,de mindent nagyon hamar elkezdett csinalni.
2016. máj. 15. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekunk 14 honap van a gyerekek kozott.

Nekem az elso gyerek nagyon jo baba volt, aktiv volt, de igazan semmi gond nem volt vele. Ez azutan is igy volt, hogy megszuletett a kicsi. Az elso nehany honap nekem egyaltalan nem volt nehez, mert akkor a kicsi viszonylag meg tobbet aludt. Inkabb az volt korulmenyes, hogy ugy ereztem egesz nap altatok, pelenkazok, etetek. Mire az egyikkel vegeztem, addigra csinaltam az egeszet elolrol a masikkal es igy tovabb. A setalas volt meg kicsit korulmenyes, probalkoztunk testverbabakocsival, de nem igazan valt be nalunk, igy vegul a nagyobb gyerek setalt inkabb. Mondjuk birt is, szeretett is, illetve mar akkor is megbizhato volt (nem szaladt el, fogta a kezemet, vagy a babakocsit forgalmasabb helyeken).


Nalunk a kemeny menet a kicsi 4 honapos koratol kezdodott, a fogzast is megszenvedte, illetve rengeteget sirt, nagyon keveset aludt (ejjel osszesen 2-3 orat sok reszletben, nappal valamivel tobbet) es ugy kb semmivel sem volt el. Nem maradt meg babakocsiban sem, pihenoszekben sem, kisagyban sem, de a szonyegen sem. Az egyetlen szerencsem az volt, hogy a nagyobbik tovabbra is turelmes es szofogado volt. De bevallom, hogy en vert izzadtam a kisebbik 3 eves koraig. Utolat egyebkent kiderult, hogy autista, valoszinuleg az idegrendszeri fejletlensege miatt volt ennyire nehezen kezelheto mar babakent is, csak ugye akkor nem tudtuk.


Szoval: nalunk nem volt konnyu menet ez, de en azt gondolom, hogy nem amiatt hogy gyorsan jott a ket gyerek, hanem a kisebbik problemaja miatt inkabb. Valoszinuleg akkor is pont ilyen lett volna, hogy tobb ido telik el kozottuk. Ha a kicsi is olyan nyugod baba/kisgyerek lett volna, mint a nagyobbik, akkor egyaltalan nem lett volna ez olyan nehez.

2016. máj. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálunk 19 hó a különbség.

Hát nem egyszerű főleg hogy sokszor egyedül vagyok.

Minden megduplázódik.

A készülődés a kajáztatás, fürdés.

Egyébként mi hagyjuk a nagyot had játszon a kicsivel 21 hós a lany 2 a fiú.

Persze sose hagyom egyedül őket de mindenbe be kell vonni a nagyot ne legyen féltékeny.

Gyere fürdessük meg.

Gyere hozd ide a teáját....

A bevásárlás azt viccnek irnám le ahogy kinézünk.

Bele kell rázódni.

Az nekem pár hét volt.

De nincs különösebb baj.

2016. máj. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!