Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ciki terhesen...

Szerintetek ciki terhesen kocsmaba menni?

Figyelt kérdés
Egy baratunk szulinapja lenne, 8 orakkor van a talalkozo, a regi helyunkon, annak is a padlastereben, ahol jol lehet szelloztetni. Nincs hangos zene, csak hangoskodo fiatalok (szol a hatterben valami zene, meg csocsoznak, billiardoznak korulottunk, es a reszeg ember is hangosabb...). A ferjem is jonne. Kb. 10-g maradnek ha birom addig. 24 hetes terhes vagyok, van mar pocim. Kicsit felek, hogy megszolnanak mit keresek ott. Szerintetek?
2016. máj. 15. 18:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
nem
2016. máj. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

Ha a barátok megszólnak, akkor azok nem barátok.

A többi embert meg tojd le....

Terhes vagy! És! Akkor nem ünnepelhetsz?

Semmi gond nincs azzal ha kikapcsolódsz!!!!

2016. máj. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Menj nyugodtan és érezd jól magad!!
2016. máj. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%
Ha dohányoznak a helységben, én nem mennék. Ha füstmentes, akkor miért ne? Gyümölcslé, tea vagy ásványvíz biztos van.
2016. máj. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Én igaz nem kocsmában voltam de szülök nevelők bálján 20 hetesen. Igaz éjfélig bírtam mert majd leszakadt a lábam a cipőben, de maradtam volna még 😊 érezdjól magad ha meglesz a baba nem lesz ilyen egy darabig 😁. 29hkm
2016. máj. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%

Érezd jól magad, ne érdekeljen ki mit mond (szülés után úgyis mindenki meg akarja mondani majd, hogy mit hogy csinálj, szóval legalább gyakorlod :) )

Mivel már sehol se lehet bent cigizni, így füsttől nem kell tartanod gondolom, és alkohol nélkül is nagyon jól lehet szórakozni.

Én szülés előtt három nappal voltam utoljára, hajnal kettőig, mert kivételesen energikusnak éreztem magam, azóta is emlegetjük :)

2016. máj. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%

A kocsmában nem csak szeszes italt lehet inni,nem?

Nem ciki.Mondjuk én soha nem mennék ilyen helyre,nem az én világom,de számomra ebben semmi különbség nincs,ha egy férfi vagy egy nő vagy egy terhes nő megy,kb ugyanúgy hidegen hagy..

2016. máj. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Szuper! Koszonom a biztatast! :) Nem a baratoktol tartok, hanem az idegenektol, de a ferjem is azt mondja amit Ti, szoval nem idegeskedek rajta. Eleg nagy a tarsasag, majd bevedenek, ha valaki beszolna! :)
2016. máj. 15. 19:34
 9/17 anonim ***** válasza:
71%
Romkocsmában nem egyszer voltam terhesen, és barátnőim is szintén terhesen. Nem éjfélig, nem ittam alkoholt, cigizni meg ugye már régen nem lehet ezeken a helyeken. Senki sem nézett ki, annyi volt, hogy egyetemi éveim alatt oda jártunk, jelenleg ott tanítok, és kicsit fura volt, hogy most már valahogy "öreg" lettem a diákjaim szemében attól, hogy nagy a pocakom.:)De senki se szólt meg.
2016. máj. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
14%
Kösz a lepontozást, van olyan hely, ahol nyitva az ajtó meg az ablak, és ugye "kint" dohányoznak, de pont olyan, mint ha bent tennék, erre gondoltam.
2016. máj. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!