Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rizsszemnyi alvadt vér darab?

Rizsszemnyi alvadt vér darab?

Figyelt kérdés

Sziasztok megpróbálom rövidre fogni

Nos a ciklus napjaim lerövidültek 3hónapja kevesebb volt a mensim a megszokottnál ált.24db betét kevés volt mostanában max 14.t használtam el

május 11.dikén barnáztam 12.véres,barnás nyák 13.dikán barna nyák 14.dikén pozi teszt

Tegnap este megjön érzésem volt,görcsöltem majd elmentem pisilni és mikor kitöröltem egy rizsszemnyi alvadt vért vettem észre

Talán progeszteron hiány?vagy lehet hogy már mikor lerövidültek a ciklus napjaim babás voltam,ésmost csak emlékszik a test hogy megkellene jönni?

4+párnapos lehetek utolsó mensitől számolva ,de már kétnapja szédülök,hányingerem van és látszik egy nagyon kicsit a pocakom,tegnap este elsem hittem hogy már úgyahogy ,de tényleg látszik

Hnp megyek orvoshoz

Hosszú lett bocsi



2016. máj. 17. 07:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Már 3 napja tudod, hogy terhes vagy. Most vagy progihiány vagy vetélés vagy semmi. De miért találgatunk?! már nyitva van az sztk, menj be azonnal, hogy írjanak fel valamit, vagy mondják meg, hogy mi van! Persze, csak ha fontos. Ha neked ráér holnapig, akkor nekem úgy is jó.


Az, hogy puffad a hasad (azt gondolod pocaknak), az jó jel is lehet, de menzeszt is jelenthet sajnos és vetélést is.

2016. máj. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az sztkban nem csinálnak ilyenkor semmit!csak ha van nődoki rendelés az meg majd csak holnap lesz!

Más városba nem tudok csak úgy át szaladgalni mert van itthon egy kicsim akire vigyáznom kell

Bnőm 10hetes terhes volt mikor ömleni kezdett belőle a vér csüt.napon ment az sztkba haza küldték hogy betétet használjon holnap menjen vissza nődokihoz vagy ha gondolja menjen kórházba!már abba maradt a véres folyás pici barnás volt ma reggel

2016. máj. 17. 08:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha az sztk-ban nincs nőgyógyászati ügyelet, akkor persze, hogy nem csinálnak semmit. Ahol én lakom, ott sincs ezért a területileg illetékes kórház nőgyógyászati osztályára kellett mennem. A barnázás, alvadt vér nem jó jel! Ahogy előttem is írták, lehet progihiány tünete, viszont az kezelhető gyógyszerrel.Mindenképpen és minél hamarabb menj orvoshoz!
2016. máj. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már ahogy írtam sajnos csak holnap tudok menni,több kmre van a "legközelebbi"nőgyógyászat:/
2016. máj. 17. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!