Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menstruációs tünetek. Ez...

Menstruációs tünetek. Ez normális?

Figyelt kérdés
Megnéztem a a naptárt, és most lenne itt az ideje. 18 hetes terhes vagyok. Érzem , hogy ingerült vagyok, mint akkor szoktam, folyton éhes vagyok és a derekam meg a hasam is fájdogál. Emlékszik a szervezetem, hogy most lenne itt az ideje? Vagy futás a dokihoz?

2016. máj. 18. 10:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Saját megnyugtatásod érdekében felhívhatod a dokid.én ugyan nem néztem bele a naptárba,de ilyen görcseim nekem is voltak,másfél napig,úgyhogy irány az orvos.szerencsére minden rendben volt,azt mondta ,hogy nyúlnak a méhtartó szalagok,ezek okozzák a gondot.szedjek több magnéziumot,akár 6-8 dbot naponta,ha nem múlik,akkor infúzióval töltik fel a magnézium szintem .szerencsére elég volt a 6,mostanra vissza tértem a 2-3 db-ra.én most 19hetes vagyok és nekem is vannak olyan napjaim,amikor folyamatosan ennék
2016. máj. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!