Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vékony méhnyálkahártyát hogy...

Vékony méhnyálkahártyát hogy szokták kezelni? Milyen gyógyszert, vagy kezelést szokott hatni?

Figyelt kérdés

8. napon volt 1 mm-es.

Hormon labor még folyamatban.

Szeretnénk kisbabát a párommal, de amíg ilyen vékony a méhnyálkahártya , addig nincs sok esély. :(


2016. máj. 18. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:
E vitamin, cickafark-palàstfű teàk, a cickafark csak akkor ha nem vagy pcos, vagy arra hajlamos.
2016. máj. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Irina87 válasza:
Szia nekem is ez volt a bajom és én kipróbáltam a king -kong cseppet ez egy homeos csepp a női memi hormonokat álítja be olyanokra amilyenek kell lennie.Nekem csodák csodájára segített pedig sokminden hülye gyogyit felìrtak rá már hozáteszem nem hiszel az ienek ben , mi 2 évet vártunk a bébire és egy 3 hetes kúra segített meg a sok vitamin.nem olcsó de nekünk megérte 8000-ért vettem egy ilyen reform boltba nálunk makk egészségnek hívják a boltot.Ott ajánlotak még egy cseppet annak meg Gynex a neve az is ilyen bajokra jó.28 hkm
2016. máj. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!