Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kapott más is utrogestan...

Kapott más is utrogestan gyógyszert barnázás miatt terhesen?

Figyelt kérdés
uh eredmènyem jo volt.vetèlèsre utaló jel nem volt látható, teljesen zárt a mèhszáj.megmaradhat igy a baba?
2016. ápr. 22. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Kaptam, másnapra elmúlt a barnázás és megmaradt a baba.
2016. ápr. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kaptam. egyszer segített, egyszer nem. az egyik megmaradt és elmúlt a barnázás, a másiknál meg erősödött és elvetéltem.
2016. ápr. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én ugyan nem barnáztam, de kaptam utrót (hüvelytablettát), gondolom, a korom miatt is (35 vagyok, első gyerek).

eddig minden rendben, most 19+2 vagyok:)

2016. ápr. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első terhességem elején azért kaptam mert enyhén barnáztam és a terhesség előtt hormon gondjaim voltak (amiket kezeltek és így sikerült a baba), második terhességem elején pedig biztos ami biztos alapon adott az orvos. Mindkét terhességem normális volt és már 3 és 1.5 évesek a gyerekeim.
2016. ápr. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is kaptam a 12. hétig. Nekem sem volt semmi barnázás vagy probléma, de mivel előtte sokat lombikoztunk, a doki ki akarta teljesen zárni az esetleges vetélés lehetőségét is.
2016. ápr. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem most a második babával volt babázásom.7.héten .3x1 hüvelykupot kelett felrakni.A 12.hétig és útánna fokozatosan csökkentve abbahagyni.26 hetes vagyok semmi panasz azóta se szépen fejlődik a baba.minden rendbe nálad is.boldog babavárás t :-)
2016. ápr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!