Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fájnak a bordáim és közvetlen...

Fájnak a bordáim és közvetlen alattuk, néha a gyomorszájam, is. Ez lehet a magasabb gyomorsavtól? Vagy már a növekvő pocakom is nyomhatja? 24 hetes kismama vagyok.

Figyelt kérdés
2016. máj. 20. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mitol van, de en is nagyon szenvedtem!Ne izgulj, amint megszulsz, elmulik!
2016. máj. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaj,nagyon,igen! Még ülni se tudok csak pár percig,ha nincs kitámasztva a hátam.. :/ Hát van pár hónap még,de kitartok! :) Köszönöm,hogy írtál!
2016. máj. 20. 21:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem bal oldalon a cickom alatt fajt a bordam egy ponton.de nagyon magyon nagyon.... kb felidotol a vegeig.nem mindig,csak jott,fajt par orat aztan elmult.de nagyon rossz volt.volt,hogy mozogni se tudtam.

De megerte :) a kis 2 honaposom itt vigyorog a kepembe :) :)

2016. máj. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A méhed nyomja a rekeszizmodat, nekem elmúlt kb 30.hétre.
2016. máj. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Remélem enyhül majd azért. :)
2016. máj. 23. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!