Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nézik le mostanság azt...

Miért nézik le mostanság azt aki 22 éves kora körül szül?

Figyelt kérdés

2016. máj. 20. 16:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
kik nézik le?
2016. máj. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
17%
Nem nézem le, csak furcsa, de én budapesti vagyok, itt nem divat ilyen korán szülni, vidéken szerintem ez teljesen máshogy van. Itt vagy karriert építész, vagy bulizol, ennyi idősen, vagy mindkettőt. Nem akar senki gyereket csak 30 fölött, vagyis nagyon kevesen.
2016. máj. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%

Tudom, hogy a 24, az nem 22. :)

De én akkor szültem. Előtte 3 év egyetem, mellette munka, utána a páylámnak megfelelő(hál istennek!), szülés előtt 3 hónappal hagytam abba.

Így kapok mindent.

Talán azért, mert aki fiatalabban szül, még a minimumot sem kapja meg, ha nem dolgozott, ami azért felelőtlenség.

És valljuk be, a szülővé váláshoz meg kell érni.

Én ettől nem nézek le senkit.

2016. máj. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%

Ki nézi le őket?


Mindennek két oldala van. 22 évesen szül, a semmire, nem dolgozott, lusta, nem tanult? Vagy 22 évesen már pár évet dolgozott, van valami anyagi háttere, szakmája, érettségije?

Gondolom az előbbi réteget nézik le, de nem hiszem, hogy a kor miatt.

2016. máj. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
Nem azt nézik le aki 22 évesen szül, hanem azt aki megteremtett egzisztencia nélkül vállal gyereket és utóbbi általában nem jellemző még a 20-on éves korosztályra a mai viláfban. Amennyiben ez valakinél megvan, hidd el senki sem nézi le. Ha nincs meg, akkor pedig teljesen jogosan, ugyanis felelőtlen döntés.
2016. máj. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%
Mert mindenki biro(nak erzi magat), es itelkezhetnek idegenek felett, akiket nem is ismernek. A sajat eletukben nincs eleg tortenes, ugyhogy maseval vannak elfoglalva, ilyen mindig lesz es kesz. Sajnos :(
2016. máj. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%

Nalunk semmi ilyesmirol nincsen szo..:) 21 eves vagyok 14hetes.. stabil allasunk van, iskolak, haz, kocsi is.. boldogok vagyunk, mindenki gratutal :) bar en bizonytalanra nem is vallaltam volna a picit..

Valoszinu azert lehet mert sokan ugy vallalnak babat, hogy iskolaba jarnak nem dolgoztak meg soha es a szuleiknel elnek..

2016. máj. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
Utolsó! Azért ez ritka, hogy 21 évesen mindened meg van, ami a családalapításhoz kell. Ha meg is van, a legtöbbjüknek nem önerőből van háza, kocsija pl.
2016. máj. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%

De azt nem ertem, hogyha nem is onerobol van meg minden, ahhoz masnak mi koze van? Mi koze van ahhoz akarkinek is, ha az en csaladomnak van egy jol meno vallalkozasa, es en is ott dolgozom jo penzert? Vagy ha kapok/oroklok egy lakast/autot?

Vagy ahhoz, ha csak 120ezret keres a 21 eves lany, a parja kicsit tobbet, es igy vallalnak gyereket? Ok tudjak, nem mi. Attol, hogy valaki 30 eves nem biztis, hogy tobbet keres, oket megis biztatjak, hogy hajra, mert kifut az idobol.

2016. máj. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%
Én nem mondtam rád semmi rosszat, és a családi életedben sem turkáltam. Mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mire, mikor hogyan vállal gyereket. Egyszerűen te jöttél és dörgölted az orrunk alá, hogy a családodnak jól menő vállalkozása van. Félreértés ne essék, nem vagyok rád féltékeny, mindenünk meg van, amiért a párommal megdolgoztunk.
2016. máj. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!