Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Betegség. Mivel segíthetek még?

Betegség. Mivel segíthetek még?

Figyelt kérdés
Nagyon megfáztam.gőzölögtetek mert a homlokom is szúr és az arcomon.lázas nem vagyok még.valami bevált otthoni praktika még vkinek??
2016. máj. 20. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Babát vársz? Különben mi köze a gyerekvállaláshoz?
2016. máj. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én kamillát és sót is tettem egyszerre a gőzölésbe,kb.2-3 kiskanálnyit tettem a sóból,amikor leforráztam a kamillát.Hatásosabb volt, s a kettő nem üti egymást.Az én dokim nekem engedte a Nasivin orrcseppet,használtam is rendesen a gyerekeknek valót,anélkül levegőt se kaptam volna,igaz engedte a felnőtt orrcseppet is.2000 -es D-vitamint szedtem még,az még jobban támogatja az immunrendszert, mint a C-vit..Ezek után jött a Sinupret drazsé, az is nagyon jó, és kifejezetten kismamáknak ajánlják,pont ilyen problémákra.ha ez mind nem segített, jött az antibiotikum,jobbulást és kitartást!

2016. máj. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen 15 terhes vagyok.köszönöm sokat segítettél :)
2016. máj. 20. 21:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, nehogy homlok vagy arcüreggyulladás legyen. Van olyan antibiotikum amit terhesen is lehet szedni, ha szükséges. Bő folyadék és sok C vitamin fontos.
2016. máj. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!