Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sos! Nagyon bepánikoltam!...

Sos! Nagyon bepánikoltam! Kullancsot találtam a hasam alján?

Figyelt kérdés

Most tusolás közben a hasam alján megakadt a kezem vmiben... Egy laza mozdulattal lejött. De éreztem h a bőrömhöz ragadt és mikor megnézem mi az majd elájultam. Du szedhettem össze tutira és még nem szívta meg magát mert pici volt. Járt már így valaki, h pocakosan kullancsot talált magán? Lett vmi baj? Majd meg őrülök... Holnap megyek vérvételre, ha lenne vmi az kimutatná nem?

32 hkm



2016. máj. 12. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
A vérvétel biztos kimutatja. Ha nem szívta meg magát, akkor nem lehet baj. Utálom ezeket a rohadt dögöket!
2016. máj. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pont így voltam, mikor az ikreket vártam. Állandóan lestem utána, hogy pirosodik-e, van-e karika körülötte.... kiborító volt, és nagyon haragudtam magamra, hogy miért nem vigyáztam jobban.szerencsére semmi baj nem lett
2016. máj. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A másnapi vérvétel nembizti hogy kimutatja ha van valami.

Mert idő kellene

2016. máj. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Én is nagyon mérges vagyok magamra és be is paráztam rendesen... Elértem a védőnőmet (gondolom nagyon örült) és elmeséltem neki. Mondta h nyugodjak meg és figyeljem magam. Holnap azért a vérvételen is rá kérdezek.
2016. máj. 12. 20:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod. Bennem is volt kullancs,bár nem terhesen. Keves koztuk ami artalmas. Az hulyeseg h amig nem szivta meg magat addig nem lehet baj. Ahogy beled melyed,mar at is adta a korokozokat. De ismetlem,ez ritka. Falun nottem fel, sok ismerosomben volt kullancs,semmi bajuk nem lett. Azert oltasd be magad ha megszuletett a baba .
2016. máj. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Èn eltenném a kullancsot egy kis dobozba, es mennék dokihoz. (Lehet h a kullancs is segítségedre lehet)
2016. máj. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindenképpen csináltass vérvizsgálatot, kérdezz rá, hogy mikor érdemes, mikor mutatja ki ha van valami.

Azért nem olyan ritka, bennem életemben 1 kullancs volt, az is rögtön lyme kóros.. ezt nem azért írom, hogy ijesztgesselek, hanem mert mindenképpen fontos utánajárni.

2016. máj. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na kerdezo,miujsag.? hogyvagy,mindenrendben.? :)
2016. máj. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező milyen vérvizsgálatra mentél? Mi lett?
2022. júl. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!