Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A lepény a mellső falon...

A lepény a mellső falon tapad, mikor várható először hogy érzem a baba mozgását?

Figyelt kérdés

Mondtàk hogy eltérő a kismamák között az hogy mikor érzik a baba mozgását először, a lepény tapadásának helye miatt.

Meg a hasamon van egy két kiló fölösleg sajnos oda hízok.

15+3 hkm


2016. máj. 23. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

általában 20-22 héttől...

nekem melsőfalon tapadt mindkét babám, az elsőt 18 hetesen éreztem először, a másodikat 16 hetesen..de rendszeresen az elsőt csak 22. héttől, a másodikat már 17. héttől rendszeresen

2016. máj. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

A külső hàjréteg mennyiben szàmìt,ha belül van mozgàs????


Vàltozó,hogy ki mikor érzi,kisfiam 12 hetesen éreztem,mellsőfali lepénnyel,kislànyomat 13héten hàtsófalival,de ha nem tudom màr,hogy mire kell figyelni simàn később "éreztem" volna. Azaz nem lettem volna benne biztos.

2016. máj. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
19 hetesen éreztem először, nekem is mellső fali lepényem volt, súlyfelesleg viszont nem. mondjuk ezt nem is értem, hogy jön ide, hát belülről fogod érezni a mozgását, nem mérvadó, h mekkora zsírréteg vesz körbe kívülről.
2016. máj. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elso baba, mellsofali lepeny, 15 hetesen ereztem eloszor, de csak a 17. heten lettem biztos benne, amikor mar nagyon picit lattam is.
2016. máj. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2. babánál mellső fali volt, a 17. héten éreztem először
2016. máj. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első babánál mellső fali lepény volt, a 16. héttől éreztem a mozgását.
2016. okt. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!