Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az hogy lehet, hogy a 38....

Az hogy lehet, hogy a 38. héten a lepény érettsége II-III, a 39. hétben meg II az érettsége? Kb mikor lesz várható ebböl szülés?

Figyelt kérdés
2012. jún. 1. 05:49
1 2
 1/12 Mara Acoma ***** válasza:
Nyugodj meg, legkésőbb a 40. hét végén szülni fogsz:)
2012. jún. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ugy lehet, hogy a lepeny erettsegenek meghatarozasa nem egy olyan konkret dolog, mint ha pl lemernek valamit es annyi, amennyi es kesz. A doki nezi a lepenyt, latja a meszesedo reszeket es o mond ra valamit. Lehet hogy egyik dokinak egy adott allapot kettes, a masiknak meg harmas, de ugyanaz a doki is mondhat mas erteket a helyzetre ketszer egymas utan ranezesbol.

Ettol fuggetlenul szulni fogsz, de a babad meg nem szenved hianyt, tehat a lepeny miatt kenyszerbol nem kell indulnia. Szulethet par nap mulva es ket het mulva is.

Sot, a szulesznom mondta, hogy meg a mehszajertek is sokszor mas, ha mas vizsgal meg vajudas alatt. Pl amit mondjuk a szulesznom mar harom ujjnyinak erzett, azt a doki tiz perccel kesobb inkabb ket ujjnyinak mondta.

2012. jún. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hát én a babát várom de a szülést nem!

Köszönöm a válaszokat

2012. jún. 1. 11:14
 4/12 Mara Acoma ***** válasza:
Első vagyok:) Miért nem várod? Nekem életem legszebb élményei a szülések. Hidd el, nem lesz olyan szörnyű, ne izgulj!
2012. jún. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kicsit félek töle mert páromat nem tudom rávenni jöjjön be velem. Lehet sokat tudna nekem segiteni dehát..... Más meg nincs aki bejöhetne velem :( .
2012. jún. 2. 06:22
 6/12 Mara Acoma ***** válasza:

(Még mindig első)


Ha nem akar menni, ne erőltesd, mert akkor csak nyűg lesz a nyakadon a szülésnél:) Ha rám hallgatsz, intézzétek úgy (ha van rá lehetőség), hogy csak akkor induljatok be a kórházba, amikor már nagyon muszáj. Így végig veled lesz szinte és csak a végére maradsz a dokival meg a szülésznővel. Észre sem fogod venni, hogy nincs bent, hidd el! Nem lesz időd vele foglalkozni, amúgy is lesznek ott elegen:) Anyukád vagy egy barátnő esetleg, ha valakit nagyon szeretnél hogy bent legyen?

2012. jún. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Itt a közelbe senkim sincs :( . Mindenki kb 130 kmre van :(
2012. jún. 2. 12:46
 8/12 Mara Acoma ***** válasza:
Az nagyon nem jó:( De azért valaki csak lesz segítségedre szülés után? A párod otthon lesz pár hétig veled? Vagy hogy oldjátok meg? A 6 hetet azért illdomos végig pihenni. Nekem anyuék-anyósék még fürdetni se nagyon hagyták a kicsiket szülés után.
2012. jún. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Anyu majd jön 1 hétig tud csak maradni mert apámat is viszik-hozzák a kórházbol mert vizesedik és a tüdejében is van viz. Anyóst nem szivesen látom mert elegem van már belöle. Dolgozni nem szeret csak kéregetni, már villanya sincs. Igaz nem az én pénzemböl van itt semmi mert még nem meloztam, suliba jártam mikor terhes lettem elvetetni meg nem akartuk hátha nem lehet másik baba.
2012. jún. 2. 19:00
 10/12 Mara Acoma ***** válasza:

A házi asszonyság meg a gyermeknevelés is munka:) Nem is szabad elvetetni. Nekem is 17 évesen született a kisfiam.

Ne aggódj, majd csak lesz valahogy:) De hátbarátnők, babás ismerősök nincsennek?

2012. jún. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!