Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves Kismamik! 25 hetes...

Kedves Kismamik! 25 hetes pocakos vagyok, és sajna hüvelygyulladással küzdök. Az orvosom Tantum Rosa-t irt fel nekem, ami ugye granulátum, és tartozik hozzá egy irrigáló szett. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eddig ugy tudtam,hogy ez nem lehet használni várandósan.Vagy ha nem teszem fel nagyon mélyre,és finoman használom nem okozhat gondot?Teljesen zárt vagyok.Szerintetek merjem használni, vagy kérjem ki ismételten az orvos javaslatát?

Előre is köszönöm a válaszokat, és szép napot mindenkinek!


2010. ápr. 10. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, az orvos tudja, hogy mit ír fel, szerintem nyugodtan bízz meg benne. Ő úgy látta jónak, ha ezt a készítményt írja fel. Nekem a 12. hét körül kellett készítmény, én Canesten-t kaptam.

De előkerestem Neked a Tied betegtájékoztatóját, ebben is azt írják, hogy szabad a terhesség alatt használni:

[link]


Szerintem használd és minél előbb kezdd el a kezelést. Mert a babának többet árt, ha kezeletlen gyulladásod van.

Sok sikert és mielőbbi gyógyulást kívánok Neked! Meglátod, minden rendben lesz.


30 hetes kismama

2010. ápr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Rendben, igazad van biztos tudja mit irt fel.Köszönöm a segítséget!!!!

Boldog Babavárást!

2010. ápr. 11. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!