Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességem eleje óta...

A terhességem eleje óta hüvelygyulladással küzdök. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Már mindent kipróbáltam amit az orvosom javasolt,(Pevaryl,Canestern, Alkagin,Génia 92) de semmi változás.Nagyon kellemetlen, egyrészt mert fáj, ég a hüvelyem, és hát a párommal való intim együttléteket is nagyon beárnyékolja.Nem is nagyon tudunk együtt lenni emiatt.Ami aggaszt az az, hogy ha ez nem szünik meg, valószínű nem fogják engedélyezni a hüvelyi szülést.

Van valakinek valami ötlete, hogy mi segithene?

Köszönöm a válaszokat előre is !

27 hetes km.


2010. ápr. 26. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Az orvosod nem segít? Addig kellene "próbálkoznia", amíg valami hatásos nem lesz. Bár én akkor még nem voltam terhes, de nekem is volt hüvelygyulladásom, és tudom, hogy makacs dolog. Nekem az orvos felírt egy olyan kúpot, amit gyógyszertárban kevertek ki, az végre hatott, hónapok után...

Sajnos ennél konkrétabbat nem tudok írni, de "mássz rá" az orvosodra, és ne engedj addig, amíg ki nem talál valamit.

Az, hogy engednek-e szülni, attól függ szerintem, hogy mi okozza a gyulladást, csak hát ezt kéne kideríteni. Kenetvétel, és annak kivizsgálása lenne a legjobb, mint vaktában egymás után "próbálkozni" a szerekkel.

Jobbulást mihamarabb!

2010. ápr. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat, persze én is és az orvos is azon van,hogy kideritsük az okát, csak eddig még semmi változás.Jövőhéten megyek hozzá és kérni fogom a kenet vételt, hátha az majd kimutat valamit.

További szép napot!

2010. ápr. 26. 13:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is tenyészesd ki azt a gombát, vagy akármit, ami okozhatja ezt a kellemtlenséget.Nekem is volt ilyen, és kenőcs,kúp, gyógyszer nem segített.Kiderült, hogy mi az, és ecsetelésre kellett járnom naponta 10-12 napig.Teljesen megszűntek a panaszok.Kitartás és gyógyulást.Majd azért írd meg mi volt a gond:)33 hetes pocakos
2010. ápr. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is kínlódtam ilyennel a terhességem elején..sokszor annyira kétségbeejtő volt a helyzet, hogy sírva keltem, hogy tuti valami baja lesz a kicsinek, aztán kipróbáltam egy tök olcsó és hatásos módszert. Nem reklám:D Anionos betét és rózsaméz együtt. Minden nap használom és semmi gyulladás , semmi gomba. Hamarabb is rátalálhattam volna!


Remélem neked is beválik!!

20. hetes km

2010. ápr. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Rendben, kipróbálom:)

Köszönöm nektek a segítséget, és igérem megirom ha kiderül a problémám oka.

Boldog Babavárást, és szép napot mindenkinek!

2010. ápr. 26. 13:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én 36 hetesen szenvedtem ezzel a problémával. Nekem 24 órás vizelet viszgálatom volt abból nézték meg, hogy mi a bibi. Akkor a nőgyógyom felírta a Betadine kúpot. Az használt.

Jobbulást Neked!

2010. ápr. 27. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!