Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Hajdú Krisztináról mi a...

Dr. Hajdú Krisztináról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Hamarosan megyek hozzá 18 hetes uh-ra.Milyen tapasztalataitok vannak Róla?

Tényleg nagyon profi?


2016. máj. 24. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy hallottam, hogy nagyon profi.Én tegnap voltam náluk chorionbiopszian, velem annyira nem volt kedves, Bátorfi doktorúr szimpatikusabb volt.
2016. máj. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi nála voltunk a 12. heti ultrahangon,és szuper volt! :-) Mindent megmutatott,elmagyarázott,végig nagyon kedves volt,amit kérdeztünk arra válaszolt. Volt egy hematómám,9.héten még látszódott, ahogy ezt elmondtam,egyből keresni kezdte,de már felszívódott addigra. Rákérdeztünk a nemére is,70%-ra mondta,hogy fiú,és eddig úgy tűnik igaza lett! :-) Szóval igen,profi! :-)
2016. máj. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a 12. és 18. genetikait is vele csináltattam. Ha újra kezdhetnem sem mennék máshoz. 😊 Nagyon rendes volt. Mindent megmutatott a monitoron. Ha kérdeztem, készséggel válaszolt. Elsőnél 85%-ra mondta a baba nemét, másodiknál 100-ra. Kedden megyek mozizni, meglatjuk tévedett-e?! 😊
2016. máj. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindkét fiunkkal nála voltunk a 12. heti uh-n.

Nagyon profi, nem az a negédes típus, elég tárgyilagos, de alapos, lelkiismeretes, szerintem is a legfelkészültebb szakember.

2016. máj. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!