Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vereredmeny 100% biztos...

Vereredmeny 100% biztos valaszt ad terhessegre!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!10napja kesik,van par terh utalo jel ezert vert vettek tolem ,de negativ!

2napja reggel Eros hanyinger (eddig csak napkozben volt emelygesem) es ma reggel verzett as orrom!szinte minden evest emelyges kovet es felpuffadok!cicik nöttek de semmi jel arra h jonne a mensi!


MIT gondoltok?! Koszi elore a valaszokat!



#vérvétel #tunetek vannak #negative eredmeny
2016. máj. 25. 08:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a HCG hányingert okoz, akkor kimutatható. Mástól van. Ha fals negatív egy vérteszt akkor annak max az lehet az oka, hogy sokkal később fogant, 12. napig beágyazódik, még ez előtt van az egész azaz leghamarabb a késés előtt fogant. De nagyobb esély van arra, hogy más a késés oka. A hányingernek meg tuti más oka van.
2016. máj. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segitséget! Azért mentem el vervetelre mert valoban 2hete KB ez a 3.hogy Mar szinte akarmit eszek utana diszkomfort erzesem van,2het alatt 2kg is felszedtem meet megnött az étvágyam es most mar reggel eves elott az az igazi Eros hanyinger van!
2016. máj. 25. 08:50
 3/7 A kérdező kommentje:
Most dietázni fogok ,hatha a gyomrommal történt valami...
2016. máj. 25. 08:52
 4/7 anonim ***** válasza:

igen a véreredményből kiderült volna a terhesség.

más probléma állhat a háttérben.

2016. máj. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos nem terhességről van szó. Olyan előfordulhat, hogy tesztcsík nem mutatja, de vérteszt mindenképpen mutatná, még menzesz kimaradása előtt is.
2016. máj. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi valaszokat!


Jelenleg sincs mensi! A Melleim nagyra nőttek es fajnak naphosszat ! Tegnap görcsöltem egyet, gondoltam megjon de semmi !!!!

2016. máj. 29. 14:02
 7/7 A kérdező kommentje:
Reggel 8kor kelek es delutan egykor mar majd elalszom , ma amit letettem magam a kanapéra mar el is aludtam! Hasfájás jelenleg nincs ! Orvoshoz menjek szerintetek vagy teszteljek ujra ?
2016. máj. 29. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!