Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj ha 3 hét alatt semmit sem...

Baj ha 3 hét alatt semmit sem nőtt a hasam?

Figyelt kérdés
Most 18 hetes vagyok

2016. máj. 26. 08:09
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]


A képen 16, 17, 18 hetes vagyok. Ebben a sorrendben.

2016. máj. 26. 08:14
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
18 hetesnek nem kicsi a pocid, pláne, ha első baba. Az ultrahang megmutatja, hogy megfelelően fejlődik-e a kicsi.
2016. máj. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen első baba. Csak 2 hét múlva megyek kontrollra.
2016. máj. 26. 08:21
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semennyit nem nőtt a pocakom kb félidőig. Utána se nagyon látszott képeken amíg hetente fotóztam. Minden képen olyan volt, mint az ezelőtti héten. Úgy 5-6 hetes különbséggel képeket viszont már érdekes volt összehasonlítani egymással. :)
2016. máj. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt így kívülről nézni teljesen feleslegse,főleg ennyira az elején, még ha centivel mérnéd se lenne semmi jelentősége.Inkább a vége felé fog jobban látszódni,hogy mennyit nőtt. Ha a baba egészséges teljesen felesleges hétről hétre fotózni és a fotókt nézegetni,hogy nőtt-e.
2016. máj. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!