Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van közületek, aki a terhesség...

Van közületek, aki a terhesség alatt Saridont, vagy Béres Trinnel Pro-t szedett? Iszonyúan fáj a fejem, érzékeny vagyok a frontokra, meg is vagyok fázva. A sima Panadol sajnos semmit nem ér. Most töltöm a 12. hetet holnap.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 8. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
ezeket nem szedtem de algopirint igen, es az hasznalt.
2014. ápr. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is csak Algopyrint lehetett szednek, minden mást tiltott a dokim.
2014. ápr. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Vilcsianyuja ***** válasza:

Újabban ajánlják terheseknek a paracetamol-tartalmú fájdalomcsillapítókat, és ha minden igaz, a Saridon is az. De ahogy gyorsan megnéztem a neten, van benne más hatóanyag is. Kérdezd meg a dokidat, mit ajánl!

Amúgy én is úgy tudom, hogy Algopirint is lehet szedni.

2014. ápr. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekünk is CSAK azokat ajánlották, amiben paracetamol van.

Panadol, Paramax

2014. ápr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Algoriryn! Azt lehet és elég erős. Influenzám volt, az segített, Panadol tényleg nem ér semmit
2014. ápr. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, algopyrint valamelyik doki nem ajánlja. Igazából szerintem lila gőzük nincs arról, minek milyen hatása van a terhességre.

Panadol nekem sem ér semmit önmagában sem lázra, sem fejfájásra. Algopyrin is Quarelin formájában.

2014. ápr. 9. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!