Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan kismama aki szintén...

Van olyan kismama aki szintén allergiás a darázs csípésre?

Figyelt kérdés
Én az vagyok sajnos,és nagyon félek már most:S Remélem nem fog megcsípni,mert sajnos ha megcsíp,akkor nekem semmi nem használ,elkezdek dagadni,mindenem,és kórház...ott meg ugye mindennel "teletömnek",és ezért félek ha megcsípne nehogy ártson a babámnak,nem is a csípés,hanem amit a kórházba adnak gyógyszereket,mert ott ugye nem lehet válogatni milyet,mivel életmentő,tehát kell...:( Esetleg van valaki aki szintén allergiás?(22h)
2010. ápr. 10. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Én asszem az vagyok. :) Következtetés, mivel a mézre, egy csepp mézre is úgy bedagadok, mint akit darázs csípett meg. Kerülöm nagyon, félek tőle én is. De elég diót, mákot vagy olyan süteményt enni, amiben van egy kis méz. :( Ilyenkor ügyelet, di adreson, calcimusc, suprastin meg ki tudja még mi minden.

Amikor teherbe estem megkérdeztem az allergológustól, hogy mit szabad. Azt mondta, ha bármi van, szólok, hogy babát várok és calcimusc amit vénásan, akár dupla adagot és izomba is lehet. Ja, és ilyenkor nem simán ügyelet, hanem azonnal kórház.

Szerencsére már 34 hetesek vagyunk, ősztől tavaszig tart a terhesség, így szerencsém volt darázs ügyben. :)

2010. ápr. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen,te szerencsés vagy akkor,mire "ellepnének"a darazsak,már meglesz a babód:) Én meg pont az egész nyár alatt "félhetek",mivel aug.közepére vagyok kiírva.A mézre is allergiás vagyok én is:)
2010. ápr. 10. 19:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Ritka, eddig egy emberrel találkoztam, aki a mézre allergiás, Te vagy a második. :)


A kórházban tudják majd mit kell adni. Viszont én a babát féltem majd nyáron améhecskéktől, darazsaktól, így szerintem amit veszek járóka-utazóágy ki a kertbe, szerzek rá szúnyoglálót is. Nem hiányzik a baj. Igaz, a hajlam öröklődik csak, de nem akarom, hogy megcsípje bármi dög a kicsit.

2010. ápr. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is allergiás vagyok rá, de ezen eddig még nem aggódtam (pedig folyton aggódom).
2010. ápr. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!