Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vélemények a csornai kórház...

Vélemények a csornai kórház szülészetéről?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:
ÉN OTT SZÜLTEM OKTÓBERBEN.IGAZ ÉLETMENTŐ CSÁSZÁRRAL.DE NAGYON MEGVOLTAM ELÉGEDVE AZ ELLÁTÁSSAL ÉS A HOZZÁÁLÁSUKKAL IS.MIND A NŐVÉREKNEK CSECSEMŐSŐKNEK ÉS AZ ORVOSOKNAK IS.IGAZÁBÓL CSAK AZ HIÁNYZOTT HOGY A BABÁT NEM ADTÁK ODA AMIKOR ÉN SZERETTEM VOLNA.CSAK SZOPTATNI HOZTÁK KI.
2010. ápr. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Ott van fogadott orvosom,júliusra vagyok kiírva!Kíváncsi leszek!A baba nem is lehetett ott Veled?Hány ágyas szobák vannak?
2010. ápr. 11. 12:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Van 2 ágyas szoba, és vannak 4-5 ágyas szobák is. A babákat csak szopizni hozzák ki, de reggel 5-6-tól már 3 óránként, és este 10-11 körül az utolsó szopira. Ennek is van előnye, éjjel tudsz majd kicsit aludni. Én császáros voltam toxémia miatt, de segítettek a nővérek még mosakodni is. A férjem este is bejöhetett, egyedül voltam a szobában 4 napig, az nagyon jó volt. A kaja nem rossz, de én kaptam otthonról házi kaját. Délelőtt van vizit, az akkor elmondhatod a panaszod. A szoptatásra nagyon figyelnek, főleg a gyerekorvos, ez ügyben nagyon szigorú. Én nehezen mozogtam a csaszi miatt, ezért nehezen szoptattam, és velem sem volt elnéző. Ezért kellett 1 nappal tovább maradnom. Ha van kérdésed, írj még nyugodtan ide. szia!
2010. ápr. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!