Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek, tapasztalat...

Mi a véleményetek, tapasztalatotok a Délpesti korház szülészetéről? Sokat számit ha nincs fogadott orvosom?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 15:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én ott szültem, bár fogadott orvossal, nekem számított hogy volt mert nagyon oda figyelt ránk. Én meg voltam elégedve. Másodjára is ott fogok szülni.


Amúgy a babák napközben Velünk vannak, este elviszik (10-kor), de kérheted hogy ne vigyék el. Lehet 4, 2, vagy 1 ágyas szobát választani. A szülőszobák is jók, van kádas is :)

36 ht km

2011. máj. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Kinél szültél?

Most is van fogadott orvosod?ha igen kicsoda?

2011. máj. 30. 15:51
 3/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ott fogok szülni úgy kb 8 hét múlva.

Én nem fogadtam dokit se meg szülésznőt se.

Kicsit aggaszt is,hogy mi lesz majd így?!

Meg még arra is kíváncsi lennék,hogy a babának adnak ruhát majd meg pelenkát? Mert van olyan kórház is ahol nem adnak...

Te szülésznőt fogadtál?

2011. máj. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2009ben szültem ott fogadott orvos nélkül,szülésznővel.velem mindenki kedves volt,nem bántam meg,hogy nem fizettem millió pénzt egy orvosnak.egyébként császárom volt,nagyon szép a hegem.
2011. máj. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én is kb.8hét mulva fogok szülni,nem fogadtam szülésznőt sem!
2011. máj. 30. 20:56
 6/15 anonim ***** válasza:

Akkor egyszerre szülünk kb:)

Anyósom mondta,hogy egy ismerőse ott szült 2x is és 1x sem fogadott dokit meg szülésznőt sem és ellátták normálisan.

Szerintem nincs mitől félnünk.

2011. máj. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Igen,ugy tünik egyszerre :) kisfiad vagy kislányod lesz?

Remélem télleg minden rendben fog zajlani!

2011. máj. 30. 21:23
 8/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok :


Dr Veidner Andrásnál szültem, nagyon jó orvos!


A másik h a babáknak ruhát adnak, uh csak a hazahozatalhoz kell majd nekik ruhát vinni, viszont pelust kell vinni, azt nem adnak!!!!

2011. máj. 31. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kisfiam lesz:) Neked?

Biztos,hogy rendben lesz minden.Kötelességük ellátni mindenkit a kórházban pénz nélkül is,ezért fizetjük a tb-t...:)

Első köszi a választ,legalább már erre is feltudok készülni mert a védőnőt hiába kérdeztem nem tudta,itt ahol lakom meg nem vagyok ismerős.

2011. máj. 31. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
2011. máj. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!