Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hónapos terhes vagyok! és...

6 hónapos terhes vagyok! és terhesség alatt nagyon lusta, nehezíti a szülést?

Figyelt kérdés

2016. máj. 29. 05:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Meg sem mozdultam kb egesz terhesseg miatt, megis az egyik legkonnyebb szulesem volt. Nem volt soha irdalmas nagy fajdalmam, mint ahogy masok beallitottak, es minden siman ment.
2016. máj. 29. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen egyébként a kitartásod, akaraterőd elszántságod. Nehezítheti, de nem törvényszerű. Függ a hízástól is. Van az a plusz amivel nehéz.

Én tornáztam, mozogtam, bő 4óra alatt szültem(fájástól), másodikat bő 2óra alatt első fájástól.

2016. máj. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, mert sok mindenen múlik. Az tapasztalat, hogy aki szülés előtt kifejezetten aktív (terhesen és azelőtt is), annak jobb az állóképessége és erőnléte, és jobban tűri akár a hosszan elhúzódó vajúdást/szülést is.
2016. máj. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én aktív voltam a terhességeim alatt, mert szerencsére az orvos nem tiltott el a mozgástól, mértékletes sportolástól. Amúgy is elég örökmozgó vagyok :-)

Nagyon kifizetődött az aktív életmód, mert egyrészt keveset szedtem fel, másrészt meg se perc alatt felépültem a szülések után (pedig az egyik császár volt). A hüvelyi szülésem alatt pedig jól bírtam a gyűrődést, maradt bőven erőm a kitolási szakaszra, pedig hosszú és nehéz volt a vajúdás.

2016. máj. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül, sőt! Aki túl sportos, túl izmos, nehezebb lehet a szülés!

Én elég lusta voltam, végig táppánzen, fájdalmas, de könnyű szülésem volt. Szüléskor elengedni, ellazulni kell, engedni a tested tágulni, a babád kifelé haladni!

2016. máj. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat terhességem előtt aktív voltam nagyon sokat mozogtam de mióta terhes vagyok ez nagyon meg változott. amúgy 6 hónap alatt híztam 15 kilót.! 50 kg al kezdtem és most tartok 65 nel :/
2016. máj. 29. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!