Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet ez beágyazódás vagy...

Lehet ez beágyazódás vagy akár terhesség?

Figyelt kérdés
A baratommal aktiv szexualis életet élünk.egyik héten 5x voltunk együtt amelyből egyik nap termékeny voltam és nem védekeztünk,másik nap pedig kilöködtek a petrsejtjeim és akkor kétszer voltunk együtt védekezés nélkül.hétvégén az utolsó alkalom után nagyon enyhe,világosbarna váladék volt a fehérneműmön,de nagyon kevés.Most két hétre rá késik a menstruációm,de felborult az étrendem és sokat stresszeltem az elmúlt hónapokban.Lehetett az a váladék beágyazódás és lehetséges hogy terhes vagyok?

2016. máj. 28. 02:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha késik tesztelj nem látunk beléld már ki kell mutatnia ha terhes vagy
2016. máj. 28. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha már késik a mensi, nyugodtan tesztelj, mutatni fogja, mi a helyzet. Én sem értem néha ezeket a kérdéseket, mert ez egy olyan dolog, amit egy 500 Ft-os teszttel 5 perc alatt el lehet dönteni. Gondolom, a babát is akartátok, hiszen védekezés nélkül éltek aktív szexuális életet. Ha így van, akkor szurkolok!
2016. máj. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
56%

Mi is aktiv sexuális életet élünk a párommal bármi csak megszakitással védekeztünk az egész kapcsolatunk aalatt és soha nem számoltam ki,mikor van peteérésem, késett a menzeszem 2 napja negativat teszteltem , rá 1 hétre másfélre ujjabb tesztet csináltam pozitiv lett de én nem is gondoltam erre nem akkartam rá streszelni 2 éve leszünk együtt én 18 vagyok ő 32... és 13hkm vagyok!! :)

Drukkolok neketek *.*

2016. máj. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
teszt :D 5 percet vesz igénybe kb. én x-eplies tesztet csináltam egyszer. kettőt is. mi nem akartunk babát csak elszakadt a gumi. és beparáztam :D de nem lett gond :) az x-eplies szerintem elég megbízható
2016. máj. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!