Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti visszamennétek az orvoshoz...

Ti visszamennétek az orvoshoz a helyemben?

Figyelt kérdés
Vizsgáltak tegnap mert problémát éreztem,de kiderült,h minden rendben. Azt mondták,menjek a terhesgondozómhoz a héten. De szerintem nem jó,ha ennyit piszkálják a méhszájamat,ha egyszer semmi bajom. Ti bevállalnátok 2 vizsgálatot ilyen rövid időn belül? Eddig havonta jártam csak.
2016. máj. 30. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elmennék, mert a terhesgondozás normális helyen nem csak méhszájvizsgálatból áll. Mondjuk én soha nem féltem a vizsgálattól, mert nagyon óvatosan végezte az orvosom és pár pillanat volt csak mindig. Szeretkezés során több piszkálás érte a méhszájamat mint egy 5 másodpercig tartó vizsgálat alatt. Volt nekem is egyébként olyan, hogy kevés idő telt el a két vizsgálat között, mert elmentem a havi terhesgondozásra és pár nap múlva előjött valami fertőzés, így megint mentem az orvosomhoz.
2016. máj. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Neked mibol szokott allni a vizsgalat? Nekem eddig csak mehszaj,szivhang hallgatas es par kerdes feltetelebol allt.
2016. máj. 30. 21:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Vérnyomás mérés, vizeletvizsgálat, uh; panaszok, korábbi vizsgálati eredmények, soron következő vizsgálatok megbeszélése.
2016. máj. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Vilcsianyuja ***** válasza:
Ha egyszer azt javasolták, hogy menj el a terhesgondozódhoz, akkor menj el. Vidd el a papírt, amit kaptál a tegnapi vizsgálatról, és az orvosod majd eldönti, csinál-e még egy manuális vizsgálatot. Hidd el, mérlegelni fogja a kockázatokat, feleslegesen nem fog turkálni.
2016. máj. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!