Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki kapott vért terhesség...

Aki kapott vért terhesség alatt miért kapta és hogy viselte?

Figyelt kérdés
85 a hemoglobinom,ma fektettek be a kórházba. Ma vagy holnap néz meg belgyógyász és utána kapok valami kezelést. Ahogy olvastam vért is adhatnak ilyen esetben.Annyira idegenkedek tőle.:/ Valaki másnak a vérét kapni.Hogy küzdjem ezt le?
2016. máj. 31. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Hú, most megijesztettél, nekem pont tegnap volt vérvételem, azon 90 a hemoglobin :/ szerinted van rá esély, hogy engem is befektetnek? :/
2016. máj. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Dehogy adnak kismamának vért! Tudod mennyi kockázata van annak? A kismamák nagyrésze vérszegény, rosszabb esetben kapsz intravénás vasszurit. Barátnőm a haematológiára járt folyamatosan, annyira rossz volt neki, ilyesmi fel sem merült, kapta a vénás szurit és ennyi.
2016. máj. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Simán adnak kismamának vért, előző.
2016. máj. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

1-es,nem tudom. Hány hetes vagy? Én 25.

Nekem 2 hete 87 volt,1 hete lecserélte a dokim az addig szedett neo ferro folgammát a maltofer fol-ra,1 hét után 85 lett így reggel befektetett. Voltam közben a belgyógyászaton,egyelőre nem írt ki vért a dr.nö

,vaspótlás folytatását javasolja. Csak nem tudom milyet,ha ezek se voltak jók. A vasam meg tökéletes,tehát a vasinjekció se tudom ér-e valamit? Talán reggel vizitkor kiderül milyen kezelést kapok.

2016. máj. 31. 13:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Intravenasan fogsz kapni vasat. Gyogyszerrel sem lett jobb ?! Verszegeny voltal terhesseged elott is?
2016. máj. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem kaptam semmit,tegnap hazaengedtek,egy harmadik vastablettával,a ferrograd folict kaptam.2 hét múlva labor,ha nem lesz jobb majd akkor kapok transzfúziót. :/
2016. jún. 7. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!