Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet terhesség? 31 napos...

Lehet terhesség? 31 napos ciklusaim vannak, ma vagyok a 27. napon. Reggel pisilés után észrevettem 1-2 csepp piros vért a wc papíron. Meglepődtem, mert eddig előbb még sosem jött meg.

Figyelt kérdés
Tervezzük a 2. babát. Most barnássá vált a folyás, de csak pisiléskor észlelem. Tapasztalatok?
2016. máj. 3. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetseges,vegyél egy tesztet :)
2016. máj. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy van egy húgyúti fertőzésed-gyulladásod. Mindenképpen menj el orvoshoz és csináljanak egy vizeletvizsgálatot.

És az, hogy eddig nem jött meg még előbb, az nem jelenti azt, hogy soha nem fog. Az is lehet, hogy most előbb fogsz menstruálni.

Vagy éppen kicsit érzékenyebb lettél odalent és esetleg érte valamilyen mechanikai hatás és amiatt jelentkezett vérzés és az meg el fog múlni.

De persze, ha valaki babát tervez, az lehet terhes is.:)

2016. máj. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most a húgyúti fertőzést kizárnám, mert kb 3 hónapja volt már benne részem és annak elég durva tünetei voltak. Vennék én tesztet, de már annyit elpazaroltam az elmúlt hónapokban, hogy inkább várok. Viszont ez a mostani dolog ad egy kis reményt, mert ma reggel semmi sem volt pisilés után. És furcsa, hogy eleve hamarabb jelentkezett valami, mert tényleg ilyen még nem volt, a fertőzés miatt is inkább hogy késett két hetet is. Jó lenne, ha összejött volna, szeptember óta szeretnénk nagyon!
2016. máj. 4. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!