Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak a párja is ellenséges...

Másnak a párja is ellenséges a születendő babával, vagy csak az enyém ilyen gyökér?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem ultrahang után, hogy minek örülne jobban kisfiúnak, vagy kislánynak, mire apuka közölte, hogy mindegy, csak csöndbe legyen és elmenjen egyedül szarni meg pisilni. De akkor minek csinálta meg, ha ennyire nem fontos!?
2008. szept. 25. 19:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát basszus!


A párod nem lehet csak hülyéskedni szánta a dolgot?-bár elég tapló ha nem haragszol, mert ez viccnek sem jó.

Kérdezz rá amikor éhes, hogy mi lenne ha egyedül főzne magának...meg tégy egy néhány utalást arra, hogy ő sem lenne meg egyedül..esetleg kérdezd meg a szüleit amikor náluk vagytok együtt-hogy hallja, hogy ők is így gondolták-e a párod várásakor, hogy mindegy mi lesz, csak egyedül tudjon dolgokat..meglátod belefagy a gondolat!

2008. szept. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a párod be van rezelve rendesen és így akarja palástolni a félelmeit. Majd meglátod, ha megszületik a pici el fog olvadni tőle. A nagy kemény csávókat nem láthatjuk gyengének, érzékenynek!!!!!!!! Meg fog változni, láttam már ilyen példát!
2008. szept. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy inkább csak a felelőségtől ijedt meg?

Lehet hogy azt is sérelmezi, hogy "önzöbb"lettél!Ezt én is észre veszem magamon,mert nagyon sokszor nem is érdekel más csak a bébi körül forog a világ peddig még megsemm született!Probáld megértettni vele hogy ez a gyerek annyira az ővé is mint amennyire a tiéd csak a te feladatod most vigyázni rá és az ellenségeskedés helyett segítsen neked mert akkor ő is részese lesz ennek a csódálatos 9 hónapnak

2008. szept. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Tedd fel neki is a kérdést, hogy miért csinálta meg.
2008. szept. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ezt viccnek szánja, de én már nagyon unom és nem tartom viccesnek. Több hasonló "jópofa" magjegyzése volt és ez telefonban pont az amniocentézis után nem vicces. Azt nem érezheti, hogy más a fontos mert nics is a közelemben kb. 200 km-re arrébb dolgozik éppen. Ma már sírtam annyira rosszul esik és már olyan sok hasonló dolgot mondott. Mellesleg anyósom nem egy minta anya de ezt a példát nem kötelező folytatni.
2008. szept. 25. 19:32
 6/16 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet, hogy tegyem fel neki a kérdést. Amúgy azért nem értem, mert áprilisban egy babánk meghalt és el volt keseredve azt is terveztük, meg ezt a babát is. Én ezt már nem értem.
2008. szept. 25. 19:35
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondtad már neki hogy ez neked mennyire rosszul esik? Beszélj vele és próbáld megtudni hogy miért ennyire ellenséges. Talán fél hogy ezt a babát is elveszítitek és nem akar kötődni hozzá nehogy csalódnia kelljen megint. Beszéljétek meg mert ez komoly dolog! Megmérgezi a kapcsolatotokat ha ezt sokáig csinálja.
2008. szept. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Hát, elég tahó, már ne is haragudj! Én tuti elhajtottam volna, a páromat, ha ilyet mer mondani!

Ha egyszer megcsinálta, akkor hogy mondhat ilyet a saját gyerekéről? Egy ilyen apa, mire fogja tanítani a gyerekét? őszintén szólva sajnállak.

22 hetes kismama

2008. szept. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy csak az első baba utáni védekezés? Nem lehet, hogy fél, hogy valami történik most is? Szerintem beszéld meg vele, kérdezz rá, és azt is mond meg neki, hogy ezek a viccek számodra bántóak.
2008. szept. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem fél... úgy próbálja nézni a dolgokat, mint egy kívülálló, hogy ha baj lenne, hamarabb megeméssze...nekem ez jött le, lehet, hogy tévedek!
2008. szept. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!