Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Olyan kèrdèsem lenne,hogy utóljára 2,5hete voltam a volt párommal azzota szét mentünk mert fére ment ès megcsalt. De azota megisjött a havi ciklusom ,attol lehetek terhes mèg mert megjött? Azota nem voltam senkivel sem!

Mert úgy érzem hogy akkara hasam hogy mar meg is kérdezték hogy kismama vagyok-e!

Alapból van egy kishasam ...!


2016. jún. 1. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem veszel egy tesztet ?

Nem értelek.

2016. jún. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha alapból van egy kis hasad, akkor lehet hogy azért kérdezik. Barátnőmnek a buszon átadták a helyet, pedig csak a felsője volt mell alatt húzott. :)


Ha időre megjött, akkor nem kell aggódni. Ilyenkor csak azért érdemes venni egy 500 ft-os tesztet, hogy megnyugodj, hogy nem vagy terhes. Ennyit a nyugalmad megér.

2016. jún. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A poci csak később látszódik, nem vagy terhes nyugi, de vegyél tesztet,hogy megnyugodj :)
2016. jún. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A hasad 12-16 het körül növekedik
2016. jún. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!