Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mikor teszteljek?...

Timszy25 kérdése:

Szerintetek mikor teszteljek? Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Április 29én voltunk együtt a párommal a ciklus vége fele az esedékes menstruációm meg se jött már.Pár nap múlva kellett volna...Kb 2 és fel hete késik már,feszül a mellem és állandóan ennék meg egyszer volt pisilés után a wc papíron kicsi ilyen barnás pecsételés.Szeintetek mikor csináljak tesztet?Kb 3 hét telt el az aktus óta....Meg néha görcsölget a hasam meg fáj a derekem mintha megakarna jönni de ennyi.
2016. máj. 18. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Már csinàlhatsz. Nekem 2 héttel az aktus utàn volt pozitív a teszt
2016. máj. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Már tesztelhetsz :)

Majd írd meg az eredményt.

36 hetes.

2016. máj. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja amúgy annyi hogy nekem sose késett még csak akkor mikor a fiammal lettem terhes:)Az a pici barnázás normális amúgy?
2016. máj. 18. 14:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Normális. A szervezet még emlékszik, hogy menstruálnia kellene. Persze lehet progihiány tünete is. Említsd meg az orvosodnak, ha mész. Szurkolok, írd meg, pozitívat teszteltél-e!
2016. máj. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A 36 hetes vagyok.

Nekem is volt az elején kis barnázás, de semmi gond nem lett.

Sőt 21 hetesen vér is volt de nem lett baj.

2016. máj. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!