Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes kismama vagyok! A...

18 hetes kismama vagyok! A Debreceni Klinikán szeretnék szülni de nem oda tartozom! Valaki ajánlana olyan orvost a klinikán aki nem pénzes?

Figyelt kérdés
A Kenézibe tartozom de ott nem szeretnék szülni!
2016. jún. 1. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyan nincs aki nem pénzes, főleg ha megfogadod.
2016. jún. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Kenézy fényévekkel jobb,mint a Klinika, bár ízlések és pofonok. :) Viszont a Klinikán tudom ajánlani Dr. Krasznai Zoárdot, hihetetlen lelkiismeretes, alapos orvos és jófej. :) De természetesen, ha kimondottan egy dokit szeretnél, akkor fel kell fogadnod,ami pénzbe kerül..
2016. jún. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szülhetsz a klinikán is fogadott orvos nélkül is, csak annyi a feltétele, hogy a 36. héttől oda kell járni nst-re. Ha a 36. hét előtt indul be, akkor is oda kell menned, oda visz a mentő is, mivel csak ott van PIC. Ha beállítasz a szülőszobára beindult szüléssel, tuti, hogy nem küldenek el, max. akkor, ha nagyon- nagyon telt ház van, ekkor mentővel átküldenek a Kenézybe. Én sem oda tartozom, mégis ott szültem fogadott orvos nélkül, kicsit problémás volt a terhesség vége, be is kellett feküdni a 37. héten, császár lett a vége, de majdnem mindenki rendes volt. Ha szeretnél dokit választani, valaki fiatalt keress: Orosz László, Erdődi Balázs pl. Ők nagyon jók.
2016. jún. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!én is Orosz Lászlón és Erdődi Balázson gondolkodom!nem tudom melyik a jobb!
2016. jún. 1. 15:03
 5/6 A kérdező kommentje:
Vajon elég ha felhivom valamelyiket vagy menjek és keressem a klinikán és beszéljek vele??
2016. jún. 1. 15:27
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudja valaki hogy mikor rendel Dr.Erdődi Balázs a debreceni klinikán??szeretnék beszélni vele!
2016. jún. 1. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!