Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+5 hetes vagyok, most az...

6+5 hetes vagyok, most az előbb nagyon enyhén barnás (narancssárgás) volt a wc papír. Nagy lehet a baj? Holnap nincs nőgyógyász, csak pénteken, akkorra van időpontom is.

Figyelt kérdés
Tegnap este együtt voltunk a férjemmel, de óvatosan. Amióta megtudtuk, hogy terhes vagyok ez volt a 2. alkalom. Az elsőnél nem volt semmi gond. Most is csak ennyi.
2016. jún. 1. 14:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hívd fel az orvosodat! Szerintem azt fogja javasolni, hogy menj be a kórházba. Mikor én voltam így, azonnal mentem.
2016. jún. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Mono144 ***** válasza:

Szia, ha bármilyen jellegű vérzést, barnázást tapasztalsz ne halogasd hanem menj orvoshoz, még ma.

Én 4-5 hetesen éjjel ügyeletre mentem, mert volt egy enyhe rózsaszínezés a wc papíron, aztán soha többé semmi :)

2016. jún. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Még nincsen orvosom, az sztk-s egy bunkó, de pénteken még hozzá mennék, mert a választott orvoshoz (akit majd szeretnék) csak két hét múlvára van időpontom.
2016. jún. 1. 14:56
 4/13 anonim ***** válasza:

Elso baba lesz?

Egyuttlet utan megesik, de sajnos vetélés jele is lehet. En a helyedben mennék ugyeletre ott megnéznek es valoszínű hogy már szivhang is lesz. De inkabb adjanak progi potlast mert azzal megmentheto a baba. Persze csak akkor ha nem a babaval van vmi gond hanem a hormonokkal.

En szoritok de menj dokihoz ne vard meg a penteket sztem meg a holnapot se. Ketszer volt benne reszem es nem kivanom senkinek. En 7 hetes vagyok de mar az elso pozi tesztnel mentem dokihoz mert tudtam h progi kell mert mindig barnaztam mikor nem szedtem es a baba se maradt olyankor meg.

2016. jún. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Második baba, de a nagyobbik gyerkőc már 8 éves.

Azóta 10 percenként szaladgálok a wc-re, egyszer még mintha láttam volna valamit, utána már semmi. De amint lejár a munkaidőm, megyek az ügyeletre, másfél óra múlva ott leszek.

Szorítsatok nekünk, nagyon sokat vártunk rá <3

2016. jún. 1. 15:38
 6/13 Mono144 ***** válasza:
Ne aggódj, és nagyon szorítok nektek, kérlek írj majd.
2016. jún. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ne aggódj túlságosan! nekem minden terhességemnél (3) volt ilyen-olyan vérezgetés, még élénk piros vér is, még a 20. héten is. Mindhárom egészséges.Legvalószínűbb, hogy a méhszáj lesz a vérzés okozója, főleg, mert aktus után jelentkezett. Érzékenyebb, vérrel telítettebb terhesség alatt a méhszáj. Biztos vagyok abban, hogy nem lesz semmi baj! Azért majd írj!
2016. jún. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Irj majd!
2016. jún. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Remelem minden rendben írj majd
2016. jún. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is voltam így. Mentem az ügyeletre, nem volt semmi baj. Nyugodj meg. Meglátod, nem lesz baj. Ügyeleten csinálnak egy uh-t.
2016. jún. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!