Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes Uh-n hosszabb a baba...

12 hetes Uh-n hosszabb a baba Crl értéke, erre doki azt mondta hosszú gyerek lesz?!

Figyelt kérdés

11+3 hetesen voltam múlt héten 47 mm a Crl. Ma 12+3 hetesen 72 mm a Crl, ami 13+2 nek felel meg elvileg. Bpd 22mm, Thq(mellkas) 19 mm.

Egy hét alatt nőtt a babám két hétnyit? Vagy tényleg hosszabb a gyerek, mert a feje szerint 12 hetes.



2016. jún. 1. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen idosen nem no ennyit.

Ha mindket meres jo volt, akkor nem lenne azabad ekkora kulonbseg ek lennie.

Szerintem valamelyiket rosszul mertek.

A genetikai, fejlodesi elteresek kesobb jonnek csak elo, nem 12 hetesen.

2016. jún. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A múlt heti hasi uh volt, a mostani hüvelyi uh. Doki és a gép ugyan az.

Nem izgulok rajta, csak érdekesnek találtam.

2016. jún. 1. 18:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam 12+3 hetesen 74 mm volt a crl. 56 centivel született mindig is magasabb volt az átlagnál. Én és az apukája se vagyunk alacsonyak.
2016. jún. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pont 12 hetesen voltam uh-n, 68 mm volt a crl. Kerdezte az uh-s, hogy hany hetesen vagyok?! Mondom 12, kozli, hogy jo lesz az 13-nak is!😃 Eleinte nagyobb volt mindig 1 hettel aztan megis 50 centisen szuletett a lanyom. 😊
2016. jún. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!