Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Műtéti heg (csuklón) begyullad...

Műtéti heg (csuklón) begyulladt, árthat a babának?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülyeség, de a fog gyulladásra is azt mondják árt a babának. Begyulladt a hegem, máf egy ideje, de eddig nem gondoltam hogy baj lehet, nem kezelték, mert a szülés után nem tudnám ellátni a babát, ha ismét műtik a kezem. Gondoltam kicsit fáj kibirom, de a babát nem passzolom le hónapokra (ennyi idő volt legutóbb a gyógyulás) . Most félek hogy rosszul tettem?

2016. jún. 1. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Megeshet

En elmennek ezzel orvoshoz

2016. jún. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Orvos kezelni kell mert okozhat bajt.. meg neked sem jó ha úgyéled minden napjaodat hogy fáj!
2016. jún. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Természetesen a gyulladást kezelni kell.

Ugyan nem részletezted,hogy mi miatt kellett műteni de én úgy gondolom,hogy egy gyulladást műtét nélkül is le lehet húzni.

2016. jún. 2. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ganglion miatt műtötték. Nem folyamatosan gyulladt, inkább csak front idején. Viszont már a végén vagyok a terhességnek bármikor szülhetek. Elkéstem azzal, hogy megnézessem? Milyen baj történhet ebből? Egyedül a koraszülést és kis súlyt találtam de nagy babám lesz a mérések szerint és már túl vagyunk a 39 héten is
2016. jún. 2. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!