Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez elso "jostesztn...

N.Anitaa kérdése:

Szerintetek ez elso "jostesztnek" megfelel? Lehet belole baba?

Figyelt kérdés
Utolso mensesem 05.09. 22.-en voltunk egyutt a parommal,4.-re vartam de nem jott meg ma 5.napja. HCG tesztem negativ.Mai delutan csinaltam Ovu tesztet es ez az eredmeny tarult elem.Tudom meg par napig reggeli vizeletbol probalkoznom kell,szerintetek lehet baba az elso teszt alapjan a dologban? [link]

#baba #jósteszt #negativ HCG teszt
2015. jún. 9. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem látható!
2015. jún. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2015. jún. 9. 19:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Szép pozitív!Gratulálok! :)
2015. jún. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jóstesztnek erős, viszont 5 nap késés után már nem kellene negatívnak lenni a hcg. A jósteszt sajnos van, akit becsap.
2015. jún. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ertem koszonom szepen a valaszokat, majd elvalik mindig minden van valamiert ! ha sikerul en leszek a vilagon a legboldogabb de ha nem nem keseredek el eljon a mi idonk is ! :)
2015. jún. 9. 19:41
 6/6 A kérdező kommentje:
csak azt nem ertem hogy ha meg is jonne, miert lesz ket csikos? azt hallottam hogy akkor teljesen negativnak kellene lennie.. en mar ezen nem tudok elmenni.. 😕
2015. jún. 9. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!