Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki decemberre, november...

Aki decemberre, november végére várja a babád, hogy készültök majd az ünnepekre?

Figyelt kérdés
Van egy kislányom aki 2 éves lesz már Karácsonyra. Eddig mindig mentünk mi a rokonokhoz. December 11re vagyok kiírva a pocaklakóval. Egy 2 hetessel se vendégségbe menni, se vendéget fogadni nem szeretnék. Viszont a Karácsony az az ünnep amikor össze jön a nagy család.

2016. jún. 2. 12:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tudom június van!

A párom szülei a faluban laknak, hozzájuk 24 vacsira szoktunk menni.

Az én családom 1 óra kocsival. Ott szokott szüleimnél kis családi, nagynénéméknél nagy 25 fős ebéd, sok kisgyerekkel, ezt biztos kihagyjuk.

Arra gondoltam, szüleim eljöhetnének, hoznának ebédet.

Köszönöm a tapasztalatokat!

2016. jún. 2. 16:09
 12/15 anonim ***** válasza:
Én december 6ra vagyok kiirva. A lányom december 27.i, 4 éves lesz idén. Minden évben csináltunk neki "bulit". Nagyszülők, tesoim szoktak jönni. Idén se hagyjuk ki az biztos. Max nem lesz túl bonyolitva (nem lesz többféle kaja süti) Szerintem a szent estét is anyuméknál töltjük, ugy ahogy minden évben. Az ajándékokat meg elkezdem beszerezni ősz körül.
2016. jún. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
December 6.-ra vagyok kiírva a második gyermekünkkel. A nagy már 4 éves. Idén majd jó előre bevásárolok ropogtatni valókat, üdítőt. A figyelmesebb családtagok esetleg hoznak frisset. Most nekik kell alkalmazkodni. Kellemes babavárást nektek!
2016. jún. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
En november 14ere vagyok kiirva,nalunk mindig osszegyult a csalad,most csak latogatoba megyunk,de mar nagyobb lesz a baba,igy nem gond..az elso par hetben nem szivessen fogadnek vendegeket,amig helyre nem razodunk...
2016. jún. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 tejesgabi válasza:

Szia! Nekem valamikor 17-22 között jön a picim :)

Első baba, nagy izgalom... de jó lenne karácsonyra itthon lenni, mert a kis drágám lesz a fa alatti ajándék :D

Esetleg kimarad a nagy családi vacsi de most cseppet sem bánom :D

2016. jún. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!