Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzat becsült súlya lehet téves?

Magzat becsült súlya lehet téves?

Figyelt kérdés
33. héten 2 kg-ra becsülték uh-n, de nagyon nagy a hasam, óriási. A becsült méret szerint pont megfelel a korának, viszont a rokonok és ismerősök szerint 4-5 kg lesz.
2016. jún. 3. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Fél-egy kilós tévedések is lehetnek a végére, mert a mérések hozzávetőlegesek, pontatlanok.


A rokonaid meg jósdát is nyithatnának...

2016. jún. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A becsület értékek csak igen ritkán közelítik a valóságot, általában tévesek.


A rokonok meg mindig "óriásbébiket" jósolnak - velük bégképp nem érdemes foglalkozni.

2016. jún. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A has mérete, és a baba mérete nem függ össze. Ránézésre nem lehet megmondani, hogy mekkora lesz a baba. A becsült súlyt is csak a mért értékek alapján következtetik ki. A példa kedvéért. A becsült súly alapján 4 kg-mal kellett volna a kislányomnak megszületnie. 3140 g volt. A hasam pedig órási volt, mivel ő a harmadik gyerekem.
2016. jún. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Lencsibaba0121 ***** válasza:
Ó, a has mérete nincs összefüggésben a baba méretével. Nekem óriási hasam volt, 34, héten császároztak sürgősséggel, de akkor már akkora voltam, mint egy bálna.... azt mondta mindenki, hogy óriási gyerek van bent, ehhez képest nem volt 3 kg se! :)
2016. jún. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az UH is egy nagyon erős a tipp. A rokonaidnak meg röntgenszemük van...
2016. jún. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32 hetesen a gyerekorvosunk nem engedett el receptek nelkul,mert ugy neztem ki,mint aki mindenoras..azt mondta,h tuti el van számolva...34 hetesen a vervetelen sokkoltam a novereket a terhessegem koraval,ok sem igazan akartak elhinni,hogy mennyi van meg vissza...39 hetesen 3350grammal szuletett a lanyom ez azert messze van az oriasbebitol,ja es par nappal elotte uh-n 2700 gramm korulire saccoltak...a hasmeret alkati kerdes
2016. jún. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38.héten 2790nek mérték a fiamat, pont rá egy hétre megszületett 4400al ;)
2016. jún. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39.héten 2744 grammra becsülték a lányom,pontosan egy hétre rá megszületett 3380 grammal.A has mérete semmit nem jelent.Nekem végig kicsi hasam volt,3 héttel szülés előtt készült képen ülve semmi nem látszott.
2016. jún. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%
babád 3,5 kg átlagos lesz,uh adatok sulyba eltérnek sokkal,meg has méret nem mérvadp. nagy hasba pici baba ksi hasba nagy baba,meg nagy hasban agy baba is lehet
2016. jún. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!