A babatol jott?

Figyelt kérdés

8hetes 6napos babas vagyok.ma reggel a wc papiron egy nagyon kicsi piros (veres?) csikocska volt ez utan meg ketszer.azota semmi gorcs nincs terhessegi tunetek ugyan azok.a vernyomasom alacsony ultrogestant es magneziumot szedek.vajona a babatol jott? Vki volt mar hasonlo helyzetben? Felek kisse 2vetelesen vagyok tul.

Csutortokon megyek orvoshoz.


2016. jún. 5. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Sok esetben nem utal komoly bajra az enyhe verzes terhesen. Lehet pl a mehszajbol/huvelybol is, ha esetleg szeretkeztetek. De ezt igy nem lehet megmondani.


Mivel volt mar ket vetelesed, en a helyedben inkabb ma mennek be az ugyeletre, hogy megnezzek mi a helyzet az embrioval es latszik-e hogy honnan ered a verzes.

2016. jún. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem volt szeretkezes.nem is tudom hogy verzes volt e igazan csak egy nagyon kicsi elenk piros vmi""
2016. jún. 5. 11:01
 3/7 A kérdező kommentje:
Azota semmi gorcs es semmi mas
2016. jún. 5. 11:03
 4/7 Mono144 ***** válasza:
Én is azt javaslom, hogy még ma elmennék orvoshoz. Főleg hogy volt már vetélésed.
2016. jún. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A 12. hétig nagyon vérbővé válik a hüvely és környéke, így bármilyen kisebb "sérüléstől" lehet pici vérzés.

Ha nem volt szex, akkor esetleg nem nyomtad jobban oda a wc papírt törléskor?

Mi a párommal annak idején a 8. héten szerelmeskedtünk teljesen óvatosan és mégis volt egy pici vérzés. Teljesen beparáztam, de a doki mondta, hogy ilyenkor olyan vérbőség van ott lent, hogy egy kisebb nyomástól is elrepedhet egy hajszálér.

Azt is mondta, hogy csak akkor menjek ügyeletre, ha bő, menstruációszerű, órákig tartó vérzésem van. Az ilyen pici 1-2 perces vérzésekkel ne foglalkozzak.

Persze, ettől függetlenül figyeld magad és ha egy nap többször is előjön, irány az ügyelet. Inkább menj feleslegesen, mint hogy baj legyen. Meg csütörtökön azért mondd el a dokinak, hogy volt ilyened.

Egyébként szerintem no para. :)

2016. jún. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat;) azota sincs semmi hala az egnek.talan nem lesz semmi baj de figyelem magam azert.a kislanyommal 9hetesen volt ilyen de ott tobb verzes volt szex utan..igazabol a ket vetelesemnel ereztem hogy baj eleg brutal gorcsel es sokkal nagyobb verzessel jart.anyai osztonom azt sugalja hogy nincs baj.de azert erdekelt masok velemenye is;)
2016. jún. 5. 11:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első trimeszterben hüvelyfertőzésem volt végig, és ugye a 12. hétig nem kaphattam gyógyszert. Na attól néha vérzett a bőröm, de tényleg csak egy-egy csík volt a wc papíron, vagy pötty a tisztasági betéten, de akkor éreztem is hogy jobban csíp.
2016. jún. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!