Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek a terhesség során,...

Nektek a terhesség során, szokott szokatlan látványt vagy extrém kinézetet formálni hasatok babátol vagy ha baba rugdos?

Figyelt kérdés

2016. máj. 12. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
A hasam onnantól hogy nőni kezdett szokatlan látványt nyújtott.
2016. máj. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Természetesen igen. Amikor már elmúltam 7 hónapos terhes, a finisig rendszeresen festett úgy a hasam, mintha épp készülne előbújni belőle egy Alien. Még mindig jobb, mint amikor a hólyagodon ugrál, vagy a bordáidat rugdossa.
2016. máj. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
igen, egyrészt a 30. héttől oldalt fenn korgott a gyomrom.:D másrészt a magzat reggelre mindig elernyedve az egyik oldalon feküdt, mikor felkeltem, ő még aludt, az egyik oldalon volt csak hasam:))
2016. máj. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Jaj én is milyen sokszor ébredtem féloldalas pocival :D
2016. máj. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
féloldalas nekem is megvolt, plusz mivel harántban feküdt,néha sikerült a "téglalap" is...ja,és valószínűleg szétnyílt a hasizmom,így ha kicsit befeszítek, a gyomorszájam környékén egy dudor lesz :D(ez mondjuk a terhesség nélkül is megvan,de akkor nem ilyen látványos..
2016. máj. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem igen mozgekony volt odabent a baba ahogy most is :) hat volt ugy hogy annyira mozgolodott hogy az erzestol es latvanytol majdnem rosszul lettem. Anyukam ra sem mert nezni a hasamra olyankor :)
2016. dec. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen.nagyon durva mit művel odabent😊 nekem faros uh rendszeresen a hadam tetején dugja ki majdnem a fejét.a másik amikor kifeszíti magát jobbra vagy balra.33. hétben járunk
2016. dec. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!