Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Séta közben hapciztam egyet...

Séta közben hapciztam egyet és becsurgott elég rendesen.20 hetes vagyok, ez normális?

Figyelt kérdés
Nagyon megijedtem , soha nem fordult mèg ilyen elő. Ugye nem magzatvìz szivàrgàs ?
2016. jún. 5. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Ilyenkor gyengébbek a záróizmok. JAvaslom az intim tornát, nagyon hasznos!
2016. jún. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Magyar mentalitàs...nem tudok erre mit mondani :) Mindenhol van ilyen ember aki beleköt amibe bele lehet .

Elso babànàl persze hogy nem tudom mi van...

2016. jún. 5. 14:55
 3/8 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen kb 3 hete ( 27 hetes multam)

Nem sok ... De azert fura volt 😂

Normalis, nyugi :))

2016. jún. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Néha velem is előfordult: most terhesen is, épp tegnap. :) De én még csak 9 hetes vagyok.


Amikor nem voltam terhes akkor pedig pont mensi előtt volt ilyen, hogy előfordult.

2016. jún. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálam is volt ilyen de szülés után.Intim tornáztam és nem jött elő többet.Persze neked még előjöhet ahogy a baba nagyobb lesz,nyomja a hólyagot stb,de az intim tornát neked is javaslom.
2016. jún. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az inkontinenciás tünetek terhesség alatt és utánteljesen természetesek. Az intím torna nem csak ezeken segít, de ha elkezde, sokkal könnyebb lesz a szülés utáni regeneráció is, tehát mindenképpen érdemes. Minden nőnek csak javasolni lehet, ha nem szül/szült, akkor is. Kriston Andrea intim torna, vagy Kegel gyakorlatok néven utána tudsz nézni, meghálálja a tested.
2016. jún. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak ne kapj el köhögős betegséget.... Pedig én intim tornáztam és még is. :(
2016. jún. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok! Köszönöm nektek :)

Holnap reggel megyunk ultrahangra , kiderul a pindurkànk neme vègre. :) Alig vàrjuk. Remèlem a magzat vìzzel is minden rendben lesz...

Az intimtornàt meg kipròbàlom , vagy is igyekszem :)

2016. jún. 6. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!