Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek milyen ötletes...

Szerintetek milyen ötletes ajándékot adhatnék a páromnak Apák napjára? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

7 hetes terhes vagyok, tudja is már. Hamarosan Apák napja és szeretném az első ilyen alkalmat emlékezetessé tenni neki. Tudom, hogy Magyarországon nálunk ez a nap nem annyira ünnepelt, de én most különlegessé szeretném tenni számára.


Gondoltam, hogy csináltatok neki egy egyedi pólót, amire valamilyen apás szöveget íratnék.

Pl.: Hamarosan apa leszek...betöltés folyamatban...:)

illetve egy étterembe vinném el és ott adnám oda ezt neki.


Szerintetek ez milyen ötlet? Ti örülnétek neki férfiak?


Más ötletet is szívesen fogadok! :)


Előre is köszönettel!:)


7 hetes fiatal anyuka :):)



2016. jún. 6. 08:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ne maradandó dolgot adj... még nagyon fiatal a terhességed, ha érted, mire gondolok.


Ünnepelni persze lehet, kimozdulni valahová, aminek örülne.

2016. jún. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem anyák/apák napjára a gyerek köszöntse a szüleit, ne a szülők egymást...

Nálunk is oké, hogy a férjem vette a csokit, de a fiam adta nekem...

Szóval én nem köszönteném a párom (főleg nem a terhesség elején...)

2016. jún. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Én sem akarlak lelombozni, de még bármi történhet.. Majd akkor ajándékozzatok, ha már megszületett a gyerek.


(A nővéremnek a 22. héten derült ki, hogy nem fejlődik megfelelően a baba és genetikai vizsgálatra küldték. Szerencsére azok az eredmények negatívak voltak, így maradt az egyszerű belső szervi probléma, amivel teljes életet élhet, csak gyakrabban kell majd járnia szűrővizsgálatokra, mint egy teljesen egészséges felnőtt embernek. Ha beteg lett volna, akkor a 24. héten megindítják a szülést.)


Na ezt csak azért, mert bármi megtörténhet.. Ráadásul még a 12. héten se vagy túl.

Legyetek egészségesek, legyen minden a legnagyobb rendben, de nem szabad ennyire előreszaladni ezekkel a dolgokkal.

2016. jún. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én rögtön a pozitív teszt után elmondanám az Apának, hisz ő lesz gyerek apja. Nem frusztrálnám sokáig.
2016. jún. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Bár még elég korai fázisában vagy a terhességnek és bármi történhet de ezt ne így fogd fel. Hogyha vigyázol magadra és a babára akkor semmi baj nem érheti,mindig pozitívan kell gondolkodni. Én jó ötletnek tartom ezt a kis meglepetést hiszen nemsokára apa lesz és biztosan kifejezetten örülne sgy kis meglepetésnek. Én inkább a családi összhangta koncentrálnék minthogy az apaságra,egy polóra de persze ez tőled függ. Egyik ismerősöm csinált olyat,hogy egy papírra a kézlenyomatukat rakták és középen helyet hagytak a pici babának,mikor megszületik. Lehet gyerekesnek hangzik de szerintem vicces és kicsit ti is annak érezhetitek magatokat. Bármit is csinálsz hajrá biztosan bárminek örülni fog. :)
2016. jún. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Hát, tényleg érdekel, miért kellett törölni az a választ, hogy adj a saját apukádnak...
2016. jún. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó ötlet így meglepni, ha ez ennyire adja magát neked és így készülsz rá. Ahogy mások is írták, én is tudom, hogy bármi történhet - de szerintem nagyon sokat tehetünk a "bármi" ellen már azzal is, ha nem félünk, nem görcsölünk, hanem szabadon örülünk (és ha neadjisten bármi történik, akkor... azzal akkor foglalkozunk). Én is még csak 5. hétben voltam, amikor megleptem a férjemet egy "apás" pólóval, én így mondtam el neki, hogy gyerekünk lesz. Most a 16. hétben vagyok és én is valami meglepetésen gondolkozom apák napjára. Szerintem nagyon-nagyon jó érzés megélni ennek a boldogságnak minden pillanatát és tudom, hogy nagyon sokat jelent neki minden, amivel azt üzenem, hogy nagyon fontos nekem, nekünk és tudom, hogy mennyire jó apa lesz.
2016. jún. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!