Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mi vált be gyomorsavra,...

Kinek mi vált be gyomorsavra, gyomorégésre?

Figyelt kérdés
2016. jún. 6. 08:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tej + minden ami mentolos :-)
2016. jún. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem a Rennie vált be,nagyon gyorsan elmulasztotta.

2016. jún. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A 180g ch dièta :D

Komolyan, 5-6 rennie/éjszaka kellett hogy aludni tudjak, ahogy el kellett kezdenem a diétát pár nap múlva már csak néha 1-et vettem be, de ki lehetett volna bírni nélküle is. Egy idő utàn nem foglalkoztam a diètàval, vissza is tért a sav...

2016. jún. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Cukormentes Rennie + Salvus víz. Terhesség előtt is refluxos voltam, így tudom mit nem tanácsos enni/inni amúgy is. Szénsavas dolgok, paradicsom, savas ételek, túl sok fűszer, túl sok szénhidrát (lisztes-cukros dolgok) illetve a tej sem tanácsos. Bár utóbbi pillanatnyilag tünetmentesít, hosszú távon még több felmaródáshoz vezet.
2016. jún. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Gaviscon rágótabletta.
2016. jún. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kb 4 hete volt hogy iszonyatosan szenvedtem a gyomorégestől! De éjszaka is és akkor is ha csak kekszet ettem egész nap. Vettem 1 üveg salvus vizet, és reggel azzal kezdtem hogy egy feles pohárkával megittam, délben is egy felest és este is. Ezt csináltam kb 3 naoig azóta semmi gondom a savammal! Ha netán elkezdene égni, iszok egy feles pohárkával és kutya bajom! 720ft volt a 1,5 liter és 4 hete megvan szóval takarékos és nagyon hatékony! A renee nekem addig mulasztotta el amíg elrágtam, szinte azonnal visszajött a gyomorégés.
2016. jún. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

köszi-


ez a víz nem okoz hasmenést? dolgozom még és nem lenne jó :)

2016. jún. 6. 10:05
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem Renie tabletta, de azt nem akarom mindig bevenni. Reggelenként reggeli után még eszem egy kis chia magot is, az valamennyire segit es egészséges is. Pl néha az alma is elmulasztja egy időre.
2016. jún. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem a tej segít, 34.hetesek vagyunk és elég gyakran ég a gyomrom, főleg éjszaka szoktam rá felébredni. Egy pohár tej,és minden probléma elmúlik. Olvastam,hogy hosszú távon nem megoldás,de vissza tudok aludni és reggelre semmi bajom :) persze mindenkinek más... :)
2016. jún. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem lett hasmenésem a salvus víztől.
2016. jún. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!