Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szeretnék venni gyomorégésre,...

Szeretnék venni gyomorégésre, gyomorsavra valami működő gyógyszert, tablettát. Van valami hatásos?

Figyelt kérdés

Oké, lehet, hogy hülyeséget beszélek, de sajnos nekem az alkoholtól ilyen problémáim vannak. Korábban nem volt, ám ugyebár hétévente változunk, 21. életévem után nem sokkal ezt dobta a gép. Még két sör után is erős gyomorfájdalmaim vannak. Mikor haza érek, már órák teltek el az utolsó alkohol bevitelem óta, teljesen jól vagyok, ám amint lefekszek az ágyra, bumm, mintha erre készült volna a szervezetem! Hirtelen szédülök (ha behunyom a szemem akkor aztán főleg), fáj a gyomrom, egyfolytában mocorog, wc-re kell járnom, gombóc a torkomban (később hányás), majd miután az egész estét végig szenvedtem jön a gyomorégés olyan erősen, hogy összegörnyedek belé.

Azért írom le nektek ilyen részletesen, és ne haragudjatok meg érte, de hátha tudtuk erre valami jobb diagnózist annál mint ez, hogy az alkohol tényleg gyomorsavat okoz nálam. Ha pedig ez van, akkor van rá valami jó dolog? A Rennie reklámját szoktam látni, de nem próbáltam még.

Várom a válaszokat, minden ilyen éjszakám kész harc a szervezetemmel!


2010. nov. 11. 07:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát tudod mindenkinek más használ, Én sokfélét kipróbáltam most a Venter granulátumot használom, kicsit szar, de nekem azonnal használ. De hozzáteszem Én nem iszom. Nálad egy kicsit összetettebb a dolog, nem ártana egy dokival megbeszélned, mielőtt nagyobb baj lesz.
2010. nov. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hónapok óta érzek nyomást a gyomor szájamnál. Kaptem sav lekötőt, enzimet stb. Semmi nem használt. Majd mikor már nagyon untam, hagytam a gyomor tükrözést. Kiderült, hogy nincs is savam, "csak" hurutos a gyomrom. 3 havi gyomorvédőt kaptam, de a patikus szertint 6 hónapig is el fog tartani, mire a hurut elmulik. Ez okoz minden tünetet.
2010. nov. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha a két sör nélkül nincs ilyen panaszod, el kellene hagynod a sörivást! Egyszerűbb és egészségesebb a megelőzés, mint a gyógyszeres kezelések bizonytalan és + egészség károsító hatására építeni...
2010. nov. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!