Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várandóság alatt lehet algopyr...

Várandóság alatt lehet algopyrint szedni?

Figyelt kérdés
Háziorvosom ezt írta fel,tudja hogy terhes vagyok.Kb8-9 szemet vettem be eddig 16hetes vagyok.baj lehet belőle?

2016. jún. 6. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Szedni rendszeresen nem igen, de ha fáj az ember feje és bármilyen természetes módszert csinál, nem segít, akkor lehet Algopyrint bevenni. Meg még a Panadolt szokták mondani, hogy lehet.
2016. jún. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van aki panadolt ajánlja, de néha 1-1 szem nem árt. Fejfájásra én is veszek be, ha már nem bírom.
2016. jún. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3. trimeszterben nem lehet. Első trimeszterben igazából azt javasolják, hogy bírd ki, ne vegyél be semmit. Az algopirint ismerik és tesztelték a legjobban, tudják, hogy mit okoz és mikro, milyen dózisban, ezért merik felírni. Semmi bajod nem lesz tőle. Nekem is azt írta fel a nőgyógyász is, háziorvos is, amikor kellett és a panadol nekem semmire sem volt jó.
2016. jún. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem igazan tesz jot. Probalj mast.
2016. jún. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
8-9 szem 16het alatt amugy eleg durva. Nem csak terhesen.
2016. jún. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is ezt szedtem a 7. hét és a 30. között kb. 5-ször fejfájásra. 34 hkm
2016. jún. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most még nem nagy baj, de a harmadik trimeszterben ennyi már okozhat gondot, úgyhogy akkor használj helyette paracetamol tartalmú gyógyszert.
2016. jún. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!