Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gynoxin kúpot használt valaki...

Gynoxin kúpot használt valaki a terhessége utolsó hónapjában?

Figyelt kérdés

Ma voltunk az orvosomnál aki egy pici gobásodást vélt felfedezni, habár én ennek semmi jelét nem tapasztaltam, de nyílván ha ő mondja...

Viszont nem tudom fel merjem e helyezni.

36h kismama



2016. jún. 6. 18:57
 1/1 anonim ***** válasza:

A gombás fertőzésnek nem feltétlenül vannak tünetei, vagyis attól, hogy te nem érzed, attól még lehet gombás fertőzésed. Viszont nem adnék olyan orvos szavára, aki egy manuális vizsgálat után azt mondja, hogy gombás fertőzésem van és ad rá valamit.

Csináljon hüvelykenet tenyésztést és abból kiderül, hogy milyen kórokozó van a hüvelyben és milyen számban.

Viszont nyilván manuális vizsgálat során is észre lehet venni a folyás állagából, színéből az adott kórokozóra jellemző dolgokat, illetve simán lehet látni egy gyulladást. Amit te nem feltétlenül érzel, vagy tulajdonítasz neki jelentőséget.

Viszont most rágoogle-ztam erre, és ennek a használata kifejezetten ellenjavallott terhesen, na, de hát terhesen minek a használata nem az?:)

Viszont azt is tudni kell, hogy ez kezeletlen fertőzés sokszor sokkal nagyobb bajt okoz, mint egy gyógyszer használata.

Esetleg ha van rá módod, keress fel egy másik orvost is, én egy bőr- és nemi beteg gondozót tudnék neked első körben ajánlani, ugyanis ők rögtön vizsgálat során a hüvelyből vett mintát megnézik mikroszkóp alatt és egyből meg tudják mondani, hogy gombával van-e dolgod, vagy esetleg más kórokozóval, vagy hogy van-e egyáltalán tényleg fertőzés. Az meg, hogy kórokozó fajtán belül pont melyik, azt meg tenyésztéses vizsgálattal.

2016. jún. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!